سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۸
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا :
 ممنوعیت‌های تردد در مسیرهای منتهی به مشهد/ انسداد شمشک به دیزین و پونل به خلخال   

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از ممنوعیت‌های تردد در مسیرهای منتهی به مشهد مقدس، امکان پذیر بودن تردد با زنجیر چرخ در محورهای یخ‌زده گلستان و سمنان و همچنین انسداد دو محور مواصلاتی خبر داد.

به گزارش ندای اصفهان ، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت:در حال حاضر تردد در محور توسکستان در استان گلستان و محور فولا‌د‌محله به کیاسر در استان سمنان به دلیل یخبندان فقط با زنجیر چرخ امکانپذیر است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به انسداد محور شمشک به دیزین و پونل به خلخال اشاره و تصریح کرد: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

سرهنگ رحمانی به محدودیت‌های ترافیکی در مسیرهای منتهی به شهر مقدس مشهد پرداخت و گفت: به منظور تسهیل در تردد زائران حرم امام رضا (ع)، تردد انواع کامیون و تریلر به غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ صبح شنبه ۲۹ آذر الی ۱۹ همان روز در مسیرهای زیر به صورت رفت و برگشت ممنوع است.

۱- قوچان ـ‌ مشهد

۲- سبزوار ـ مشهد

۳- گناباد ـ مشهد

۴- تربت‌جام ـ مشهد

این مقام ارشد راهور ناجا به ممنوعیت تردد کلیه وسایل نقلیه از محور قدیم مشهد به سمت شهر ملک‌آباد اشاره و تصریح کرد: تردد کلیه وسایل نقلیه در این محور از ساعت ۷ صبح روز چهارشنبه ۱۸ آذر لغایت ساعت ۱۴ شنبه ۲۱ آذر ممنوع است؛ این ممنوعیت به جهت ایمنی و تسهیل در تردد زائران پیاده حرم رضوی اعمال خواهد شد.

سرهنگ رحمانی ادامه داد: تردد کامیون و تریلر به غیر از حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی در محور سلفچگان ـ قم در روز شنبه ۲۱ آذر از ساعت ۱۷ تا ۲۱ ممنوع است.

وی به تمهیدات پلیس راهور شهر مشهد اشاره کرد و گفت: از زائران حرم رضوی درخواست می‌شود که حتی‌المقدور از تردد با وسایل نقلیه شخصی در معابر منتهی به حرم خودداری کرده و در صورت استفاده از خودروی شخصی آن را در محل مناسب و پارکینگ عمومی پارک کنند و از پارک خودرو در خیابان‌های اطراف حرم خودداری کنند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از زائران حرم رضوی درخواست کرد: که به توصیه‌های و تذکرات پلیس راهنمایی و رانندگی توجه کرده و با پلیس همکاری لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق