جمعه ۰۳ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۸
استاد آمریکایی:
 جوانان غربی از نامه رهبر ایران می‌توانند پیام صلح اسلام را دریافت کنند   

استاد ریاضیات در کالج مونتگومری آمریکا گفت که جوانان غربی از نامه دوم رهبر ایران می‌توانند پیام صلح اسلام را دریافت کنند.

به گزارش ندای اصفهان، خانم “لطیفه بارنت” استاد ریاضیات در کالج مونتگومری آمریکا درباره نامه دوم مقام معظم رهبری به جوانان غربی گفت: من معتقدم که این یک رخداد شگفت انگیز است که رهبر عالی مسلمانان به ارتباط با جوانان در جهان بپردازد. برای مردم بسیار مهم است که پیام صحیح اسلام را از کسانی که هوشیار و مطلع هستند دریافت کنند.

وی افزود: مردم در غرب با موضوعات زیادی مواجه هستند که باید با کمک آموزه‌های اسلامی تصحیح شوند اما متاسفانه در این زمینه منابع نوشتاری اسلامی مناسب برای کمک به این مردم وجود ندارد. همین موضوع اهمیت حفظ ارتباط مستقیم سران اسلامی با جهان غرب را ضروری نشان می‌دهد.
در همین زمینه، ایده آیت‌الله خامنه‌ای برای مخاطب قرار دادن جوانان در غرب بسیار عالی بوده است. این فرصتی به شمار می‌آید که اسلام را به بسیاری از کسانی که اطلاعی از آن ندارند معرفی کند. به طور کلی، مردم در تصمیم رفتارها و عقاید خود به صورت انقباضی عمل می‌کنند و این نامناسب است که گمان شود که این رویکرد می‌تواند قلب ها و فکرهای زیادی را تغییر دهد.

لطیفه بارنت اضافه کرد: در این شیوه ارسال نامه که در زمان اوضاع هرج و مرج در کشورهای اسلامی است، جوانان غربی می‌توانند پیام صلح اسلام را دریافت کرده و در عین حال به حل مشکلاتی که آنها در زندگی روزمره با آن مواجه هستند پرداخته و به ایجاد رابطه با سران اسلام بپردازند. به علاوه در هر پیام جوانان پاسخ سوالات خود را دریافت می‌کنند.

 

منبع: تسنیم

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق