یکشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۷
 اتوبوس‌های اطلاع رسانی ایدز در اصفهان تست رایگان گرفتند   

به مدت دو روز ۱۶ و ۱۷ آذر ماه امسال همزمان با هفته اطلاع رسانی ایدز هر روز شش دستگاه اتوبوس ، اطلاع رسانی ،مشاوره و تست رایگان HIVرا در شهرهای اصفهان ،بهارستان ،ملک شهر ،خانه اصفهان و حومه شهر اصفهان انجام دادند.

به گزارش ندای اصفهان ، به نقل از معاونت بهداشتی و مرکز بهداشت استان، از آنجایکه لازم است آموزش و مشاوره های HIVبرای عموم مردم به صورت  گسترده و وسیع انجام شود و این امر با انجام آموزش های جامعه محور بیشتر،موثر خواهد بود. لذا به مدت دو روز ۱۶ و ۱۷ آذر ماه امسال همزمان با هفته اطلاع رسانی ایدز هر روز شش دستگاه اتوبوس ، اطلاع رسانی ،مشاوره و تست رایگان HIVرا در شهرهای اصفهان ،بهارستان ،ملک شهر ،خانه اصفهان و حومه شهر اصفهان انجام دادند. شش دستگاه اتوبوس اطلاع رسانی و تست رایگان ایدز در میادین و محل‌های تجمع مردم قرار گرفته و پرسنل با دادن پمفلت های آموزشی به مردم خصوصا جوانان آنان را دعوت به سوار شدن اتوبوس و انجام مشاوره و تست رایگان HIVکردند.در این برنامه سازمان اتوبوس رانی شهر اصفهان ، مرکز بهداشت شماره یک و دو اصفهان  ،دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی و کارکنان مراکز گذری، مرکز مشاوره بیماریهای رفتاری و باشگاه مثبتی ها  همکاری داشتند.
شایان ذکر این برنامه در تعدادی از شهرستان ها مثل شاهین شهر نیز با همکاری شهرداری شاهین و استقبال مردم در حال اجرا می باشد.

 

انتهای پیام/

منبع : ایمنا

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق