یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۷
 اتوبوس‌های اطلاع رسانی ایدز در اصفهان تست رایگان گرفتند   

به مدت دو روز ۱۶ و ۱۷ آذر ماه امسال همزمان با هفته اطلاع رسانی ایدز هر روز شش دستگاه اتوبوس ، اطلاع رسانی ،مشاوره و تست رایگان HIVرا در شهرهای اصفهان ،بهارستان ،ملک شهر ،خانه اصفهان و حومه شهر اصفهان انجام دادند.

به گزارش ندای اصفهان ، به نقل از معاونت بهداشتی و مرکز بهداشت استان، از آنجایکه لازم است آموزش و مشاوره های HIVبرای عموم مردم به صورت  گسترده و وسیع انجام شود و این امر با انجام آموزش های جامعه محور بیشتر،موثر خواهد بود. لذا به مدت دو روز ۱۶ و ۱۷ آذر ماه امسال همزمان با هفته اطلاع رسانی ایدز هر روز شش دستگاه اتوبوس ، اطلاع رسانی ،مشاوره و تست رایگان HIVرا در شهرهای اصفهان ،بهارستان ،ملک شهر ،خانه اصفهان و حومه شهر اصفهان انجام دادند. شش دستگاه اتوبوس اطلاع رسانی و تست رایگان ایدز در میادین و محل‌های تجمع مردم قرار گرفته و پرسنل با دادن پمفلت های آموزشی به مردم خصوصا جوانان آنان را دعوت به سوار شدن اتوبوس و انجام مشاوره و تست رایگان HIVکردند.در این برنامه سازمان اتوبوس رانی شهر اصفهان ، مرکز بهداشت شماره یک و دو اصفهان  ،دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی و کارکنان مراکز گذری، مرکز مشاوره بیماریهای رفتاری و باشگاه مثبتی ها  همکاری داشتند.
شایان ذکر این برنامه در تعدادی از شهرستان ها مثل شاهین شهر نیز با همکاری شهرداری شاهین و استقبال مردم در حال اجرا می باشد.

 

انتهای پیام/

منبع : ایمنا

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
میدان نیوز
میدان نیوز
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق