دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۵

امام‌ جمعه موقت اصفهان:

طلاق، اختلاف خانوادگی، فساد و بی‌بندوباری در جامعه بیداد می‌کند

حجه الاسلام رهبر : طلاق و اختلاف خانوادگی و فساد و بی‌بندوباری دارد در جامعه بیداد می‌کند و جوانان و دختران به دنبال ازدواج نیستند و همین‌ها باعث شده که کیان خانواده از بین برود.

به گزارش ندای اصفهان، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدتقی رهبر ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه اصفهان با اشاره به اینکه مشکلی که این روزها دامنگیر دنیا شده است به ویژه جهان اسلام مسئله عرب و عجم نیست، اظهار کرد: مطمئنا بلایی که پس از حمله عراق به آمریکا بر سر صدام آمد با این جنایاتی که آل سعود در یمن انجام می‌دهد گریبانگیرش خواهد شد.وی با تاکید بر اینکه شکست رژیم سعودی به دست خواهد بود، گفت: پایان این ویرانی‌ها و نفاقی که عربستان به راه انداخته دامنگیر خودش خواهد شد.

امام جمعه موقت اصفهان در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه اصفهان به مذاکرات میان ایران و 1+5 نیز اشاره کرد و افزود: مذاکرات باید در چارچوب آنچه رهبر انقلاب فرمودند انجام شود و البته منافع ملی نیز باید در نظر گرفته شود.

وی خطاب به دولت آمریکا بیان کرد: آمریکا بداند که اگر گلوله‌ای به سمت ایران شلیک کند ارتش و سپاه و نیروهای مسلح ایران به آنان درسی می‌دهند تا دیگر در این مورد حتی فکر هم نکند.

رهبر خطاب به مذاکره‌کنندگان اضافه کرد: هیچگاه نباید خون شهدای ایران اسلامی را در لحظه لحظه مذاکرات فراموش کنیم.

وی ادامه داد: طلاق و اختلاف خانوادگی و فساد و بی‌بندوباری دارد در جامعه بیداد می‌کند و جوانان و دختران به دنبال ازدواج نیستند و همین‌ها باعث شده که کیان خانواده از بین برود.

امام جمعه موقت اصفهان با انتقاد از این فضای کنونی در جامعه بیان کرد: این چه ژست روشن‌فکری است که برخی از جوان‌ها می‌گیرند.

وی با انتقاد از سخنانی که به تازگی در خصوص حضور بانوان در ورزشگاه‌ها بیان می شود، گفت: باید از این سخنان شرم کرد، حالا همه مشکلات حل شده و فقط همین مانده که خانم‌ها در ورزشگاه‌ها با آن وضعیت اخلاقی نامناسب حضور یابند.

رهبر با تاکید بر اینکه حضرت زهرا (س) باید الگوی ما باشد نه زنان غربی و ماهواره‌ای، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب چه قدر از وضعیت فرهنگ اظهار نگرانی کنند، این پنبه را از گوشتان بردارید و تنها ادعای پیروی از ایشان را نکنید، بلکه به سخنان ایشان عمل کنید.

وی همچنین افزود: وظیفه امت اسلام است که به حکم قرآن با گروه تجاوزکار در یمن بجنگد و اول باید سفارتخانه‌هایشان را ببندند.

 امام جمعه موقت اصفهان با تاکید بر این مسئله که انقلاب اسلامی روی موج‌ها سوار شده و به همه جا صادر می‌شود، اضافه کرد: کعبه و حرمین باید از اسارت این خانواده پلید آزاد شود، دولت ما هم باید همان طور که کشتی فرستادند و حمایت کردند، سفارتخانه آنان را ببندد، ما چه نیازی به آل‌سعود داریم.

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , , , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
ثبت نام حوزه علمیه مشکات اصفهان/ طرح تحولی ویژه دانشجویان/ کلیک کن
ثبت نام حوزه علمیه مشکات اصفهان/ طرح تحولی ویژه دانشجویان/ کلیک کن
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715