پنج شنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۶
در پی حادثه روز گذشته واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان؛
 تجمع پنج هزار نفری دانشجویان دانشگاه آزاد نجف آباد+تصاویر   

در پی حادثه روز گذشته واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان پنج هزار نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد نجف آباد در این دانشگاه تجمع کردند.

به گزارش ندای اصفهان، تجمع پنج هزار نفری دانشجویان دانشگاه آزاد نجف آباد در برابر ساختمان مرکزی این دانشگاه صورت گرفته است.دانشجویان در این تجمع ضمن اعتراض به وضعیت فعلی ناوگان فرسوده حمل و نقل دانشجویان، خواستار رسیدگی ویژه مسئولان به این امر شدند.
دقایقی پیش رییس دانشگاه آزاد نجف آباد در جمع دانشجویان معترض حضور یافت.


در ادامه تجمع اعتراض آمیز تعدادی از دانشجویان دانشگاه آزاد نجف آباد که پس از محدوده کتابخانه مرکزی این واحد به مسجد دانشگاه انتقال داده شدند، برخی دانشجویان با سر دادن شعارهایی خواستار استعفای رئیس فعلی دانشگاه از سمت خود شدند.
سید محمد امیری رئیس دانشگاه آزاد واحد نجف آباد،که به دلیل نبود امکانات صوتی مناسب در مقابل کتابخانه مرکزی، پیشنهاد ادامه تجمع در مسجد دانشگاه را داده بود در سخنانی که گاه و بیگاه با اعتراضات و هو کشیدن دانشجویان قطع می شد، گفت: تمامی اتوبوس های فعال در چرخه نقل و انتقال دانشجویان دارای معاینه فنی و دیگر مجوزها مورد نیاز از مراجع ذی صلاح هستند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود غیر استاندار بودن مسیر را از جمله دلایل اصلی بروز چنین فاجعه ای دانست و افزود: در این باره مکاتبات و پیگیری های زیادی از طریق مراجع مربوطه همچون راه و ترابری انجام گرفته ولی متاسفانه تاکنون در این خصوص اقدامی صورت نگرفته است.
رئیس دانشگاه آزاد واحد نجف آباد با تسلیت و اعلام همدردی با خانواده دانشجویان کشته شده، اظهار امیدواری کرد: برای بهبود هرچه سریعتر افراد حادثه دیده در این فاجعه اقدامات بیشتری صورت خواهد گرفت.
امیری به روز رسانی امکانات حمل و نقل و رفع نواقص موجود در کنار پیگیری جدی موضوع توسط واحد حقوقی دانشگاه را وعده داد و تصریح کرد: در خصوص آمار دانشجویان کشته شده، همان ۲ نفر که اعلام شده است صحت دارد، و هرگونه اخبار رسمی و موثق در این خصوص از طریق دستگاه های مربوطه و دانشگاه اعلام خواهد شد.

منبع: ایمنا

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز