یکشنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۴
پيش بيني وضع هوا/
 اصفهان کاهش ۸ تا ۱۰ درجه‌ای دما را تجربه می کند   

کارشناس هواشناسي استان اصفهان گفت: براساس نقشه‌های هواشناسی برای استان اصفهان در ۳ روز آینده وضعیت جوی همراه با بارش برف و وزش باد نسبتا شدید تا شدید و کاهش محسوس دما بین ۸ تا ۱۰ درجه پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش ندای اصفهان، حجت الله علی‌عسگریان در گفتگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: نقشه‌های هواشناسی بیانگر وجود ناوه تراز میانی تا روز سه‌شنبه بر روی استان اصفهان است؛ همچنین بر روی سطح زمین ریزش هوای سرد شمالی وجود دارد برهمین اساس از روز یک‌‌شنبه مناطق غرب و به تدریج بیشتر نقاط استان درگیر این سامانه می‌شود لذا بارش برف و وزش باد شدید و کاهش محسوس دما بین ۸ تا ۱۰ درجه پیش‌بینی می‌شود.
وی افزود: هوای شهر اصفهان نیز برای روز شنبه به صورت صاف و غبار صبحگاهی، به تدریج قسمتی ابری و وزش باد، روز یک‌شنبه کمی ابری، به تدریج افزایش ابر و وزش باد، در اواخر وقت بارش پراکنده و روز دوشنبه به صورت ابری و وزش باد، برف پراکنده و به تدریج کاهش پدیده انتظار می‌رود.
این کارشناس هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده ۳ تا ۵ درجه کاهش می‌یابد، تصریح کرد: در این مدت، دمای شهرستان اصفهان در گرمترین‌ ساعات به ۱۳ درجه‌ و در سرد‌ترین‌ ساعات به یک درجه سانتیگراد زیر صفر خواهد رسید.
علی‌عسگریان خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت آینده، گرمترین‌ منطقه در استان اصفهان، خوروبیابانک با دمای ۱۹ درجه و سرد‌ترین‌ نقطه، میمه با دمای ۸ درجه‌ سانتیگراد زیر صفر پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق