سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
زخم کهنه باز شد/
 اعتراض به اکران فیلم رستاخیز درمقابل صداوسیمای اصفهان +تصاویر   

تعدادی از جوانان اصفهات روز دوشنبه بیست و دوم تیرماه مقابل سازمان صدا و سیمای اصفهان تجمعی اعتراضی تشکیل دادند. این اعتراض با برافراشتن پرچم سیاه و با عزاداری برای سید و سالار شهیدان آغاز گردید...

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، تعدادی از جوانان ولایتی و هیئتی اصفهان روز دوشنبه بیست و دوم تیرماه مقابل سازمان صدا و سیمای اصفهان تجمعی اعتراضی تشکیل دادند. این اعتراض با برافراشتن پرچم سیاه و با عزاداری برای سید و سالار شهیدان آغاز گردید.

جوانان شیفته اهل بیت با فریادهای لبیک یا حسین، لبیک یا عباس، لبیک یا زینب و لبیک یا رقیه بر سر و سینه زدند ضمن ابراز ارادت به آستان آقا و ارباب خود، مخالفت خود را به پخش فیلم توهین آمیز رستاخیز در روز عید فطر اعلام کردند.

گفتنی است اعتراضات جدی نسبت به صدور مجوز و اکران فیلم رستاخیز به دو سال قبل بازمی گردد که پخش محتوای دقایقی از فیلم باعث شد اکثر مراجع،کارشناسان دینی، هنرمندان، مداحان و البته مردم اعتراضات خود را به طرق مختلف به گوش عوامل فیلم و دست اندرکاران وزارت ارشاد و سینما برسانند. این اعتراضات با توجه به دربرگیری آن، مثمر ثمر بود و صدور مجوز اکران این فیلم به تأخیر افتاد وهربار صدور پروانه نمایش این اثر در جلسه شورای صدور پروانه نمایش به هفته و ماه دیگر، موکول می‌شد.

حالا این روزها با وجود ادعاهایی مبنی بر تغییر در بخش هایی از فیلم رستاخیز، زخمی که بعد از دوسال رو به کهنگی می رفت مجددا سرباز کرده و موج جدیدی از اعتراضات مردمی علی الخصوص در شبکه های اجتماعی روانه این فیلم شده است.

»»» لطفا بر روی تصاویر زیر کلیک کنید

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

 1. احمد گفت:

  باز هم این جماعت بی قانون ….
  0  0
 2. مريم گفت:

  کار خیلی خوبی کردن…ما اجازه نمیدیم به مولامون توهین کنن
  0  0
نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق