شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۳
 دست آقای آشنا درد نکند که پرده از یک حقیقت تلخ برداشت!/ کمیسیون فرهنگی لیست یارانه رسانه‌ها را بررسی کند   

نماینده مردم تهران با اشاره به اظهارات مشاور رئیس‌جمهور مبنی بر اینکه پرداخت یارانه به رسانه ها، مطابق با نوع سیاست آن رسانه انجام می شود، گفت: بنده از آقای آشنا بسیار زیاد تشکر می کنم که پرده از یک واقعیت تلخ برداشت.

به گزارش ندای اصفهان، علیرضا زاکانی، نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به اظهارات حسام الدین آشنا، مشاور حسن روحانی، رئیس‌جمهور کشورمان، مبنی بر اینکه پرداخت یارانه به رسانه ها، مطابق با نوع سیاست آن رسانه انجام می شود، اظهار داشت: بنده از آقای آشنا بسیار زیاد تشکر می کنم که پرده از یک واقعیت تلخ برداشت چراکه این اتفاق امروز در حال رخ دادن است.

وی به عدم حضور برخی رسانه‌ها در نمایشگاه مطبوعات اخیر گریزی داشت و افزود: باید گفت در حقیقت اعتراض به این واقعیت تلخ یکی از عواملی بود که موجب شد برخی از رسانه ها در نمایشگاه مطبوعات حضور نیابند.

زاکانی تصریح کرد: بنده بارها به کمیسیون فرهنگی اعلام کرده‌ام برای آنکه این موضوع به روشنی مشخص شود، بهتر است لیست یارانه رسانه‌ها را مشاهده کنند و نحوه توزیع آن را به خوبی مورد بررسی قرار دهند.

نماینده مردم تهران در خانه ملت در پایان با بیان اینکه پرداخت یارانه به مطبوعات مطابق سیاست‌هایشان را پیش از این از سوی دولت شاهد بودیم، خاطرنشان کرد: بدتر از این واقعه تلخ در معاونت مطبوعاتی اتفاق افتاده که باید به آن رسیدگی شود؛ دست آقای آشنا درد نکند که این موضوع را مطرح کرد تا حداقل کسانی که خود را به خواب غفلت زده‌اند هوشیار شوند.

 منبع:دانشجو

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق