شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۰
 اولین گروه زائران اربعین پنج شنبه به کشور باز می گردند   

جانشین فرمانده یگان ویژه ناجا با اعلام اینکه یک روز بعد از برگزاری مراسم اربعین اولین گروه از زائران به کشور باز خواهند گشت، از آمادگی صد در صدی قرارگاه ظفر برای ورود زائران خبر داد.

به گزارش ندای اصفهان ، سردار حبیب الله جان نثاری درباره تمهیدات پلیس برای بازگشت هر چه سریعتر زائران از پایانه های غربی کشور، گفت: همانطور که بارها گفته شده قرارگاه عملیاتی ظفر ناجا در پایانه‌های مرزی مستقر بوده و اقدام به تامین امنیت زائران، روان سازی ترافیک و خدمت رسانی به آنان کرده است.

 

وی درباره وضعیت و آمادگی حال حاضر در مرزهای مهران و چزابه گفت: بر اساس پیش بینی‌های ما روند خروج زائران از کشور تا امروز و نهایتا ساعات نخست روز سه شنبه باید ادامه پیدا می‌کرد چرا که کسانی که قصد پیوستن به خیل عظیم راهپیمایان اربعین را دارند می بایست همین مدت از کشور خارج شوند.

 

جان نثاری افزود: علاوه بر اینکه عده‌ای از مسیرهای هوایی و دریایی خارج شده‌اند پیش بینی ما این است که حدود یک میلیون و ۸۰۰ هزار زائر از کشور خارج شوند.

 

جانشین فرمانده یگان ویژه ناجا درباره زمان برگشت زائران از کشور عراق، گفت: با توجه به اینکه اربعین در کشور عراق روز پنج شنبه خواهد بود ما پیش بینی می‌کنیم که پیک برگشت از عتبات نیز یک روز بعد از اربعین باشد و از عصر چهارشنبه و جمعه شاهد افزایش بازگشت به سمت کشور باشیم.

 

جان نثاری با بیان اینکه یگان ویژه تا زمان بازگشت آخرین زائران در مرزها مستقر است، افزود: فعالیت قرارگاه ظفر نیز به همین ترتیب ادامه خواهد داشت و ما سه وظیفه اصلی خود که تامین امنیت،‌ روان سازی ترافیک و خدمت رسانی به زائران است را انجام خواهیم داد.

 

وی از مردم خواست که همکاری‌های لازم را با پلیس و نیروهای حاضر در مرز داشته باشند.

انتهای پیام/

منبع: مهر

 

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


کاردرمانی کوشا؛ مجهزترین مرکز کاردرمانی در اصفهان
کاردرمانی کوشا؛ مجهزترین مرکز کاردرمانی در اصفهان
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق