چهارشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۶:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۹
هاشمی در همایش اعضای ستاد انتخابات:
 از ضروریات انتخابات مدیریت فضای مجازی است   

استاندار تهران با بیان اینکه مدیریت و توجه به فضای مجازی از ضروریات انتخابات است، گفت: ستادهای انتخابات باید به موضوع اطلاع رسانی توجه کنند چرا که مدیریت فضای مجازی از ضروریات انتخابات است.

به گزارش ندای اصفهان، حسین هاشمی استاندار تهران در همایش منطقه‌ای اعضای ستاد انتخابات،‌ فرمانداران و بخشداران استان‌های تهران،‌ البرز،‌ قم و سمنان که صبح امروز دوشنبه برگزار شد گفت: وظیفه ستادهای انتخاباتی اطلاع رسانی درست است چرا که عدم مدیریت فضای مجازی ممکن است حق کسی ضایع شود و با توجه به اینکه امروزه در فضای مجازی مانند تلگرام به راحتی می‌توان ارتباط برقرار کرد باید به این امر توجه کنیم.

 

استاندار تهران خطاب به فرمانداران و بخشداران تصریح کرد: انتظار داریم هم قانونا و هم شرعا دیدگاه،‌ نگاه و نظر خود را نسبت به کسی در امر انتخابات دخیل نکرده چرا که این امر هم گناه است و هم خلاف قانون است.

 

هاشمی تصریح کرد: من با تمام قدرت هر لحظه استنباط کنم فرمانداری یا بخشداری خلاف قانون عمل می‌کند با آن برخورد می‌کنم چرا که ما امانتدار هستیم و نباید در امانت خیانت کنیم.

 

وی در پایان با بیان اینکه باید از آرای مردم صیانت کنیم، تصریح کرد: ما باید بی‌طرفی خود را در انتخابات داشته باشیم و هر کسی را که مردم رای داند انتخاب شود بنابراین همه باید تلاش کنیم تا انتخاباتی رقابتی و پرشور فراهم شود.

 

منبع:دانشجو

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق