چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۹
این بار در دانشگاه صنعتی اصفهان/
 تریبون دانشگاه های کشور، پیش کش وزارت علوم به طرفداران فتنه   

متاسفانه این روزها شاهد رفت و آمد فعالان فتنه در عرصه دانشگاه ها هستیم؛ افرادی که همراه و مشاور بزرگترین فتنه گران جمهوری اسلامی بودند آزادانه در محیط های دانشگاهی رفت و آمد می کنند؛ بدون آنکه وزارت علوم هیچ گونه فیلتری در این مورد تعریف کرده باشد و قصد ممانعت از نفوذ فتنه گران را داشته باشد.

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، متاسفانه این روزها شاهد رفت و آمد فعالان فتنه در عرصه دانشگاه ها هستیم؛ افرادی که همراه و مشاور بزرگترین فتنه گران جمهوری اسلامی بودند آزادانه در محیط های دانشگاهی رفت و آمد می کنند؛ بدون آنکه وزارت علوم هیچ گونه فیلتری در این مورد تعریف کرده باشد و قصد ممانعت از نفوذ فتنه گران را داشته باشد؛ فتنه گرانی که آمریکا و دستگاه های جاسوسی اطلاعاتی غرب به شدت بر امواج آن موج سواری کردند و قصد داشتند یکی از بزرگترین پروژه های انقلاب مخملی و براندازی نظام اسلامی را رقم بزنند. خانم آذر منصوری نیز یکی از این چهره های فعال می باشد؛ که برنامه هایی را در سطح دانشگاه های کشور مخصوصا دانشگاه صنعتی اصفهان برای ایشان تنظیم کرده اند؛ سؤال اینجاست که به غیر از این قشر فتنه گر، کشور نظریه پرداز و سخنران دیگری ندارد؟

تأسف بیشتر زمانی است که وزارت علوم نه تنها فیلتری برای ورود فتنه گران به محیط دانشگاه تعریف نکرده؛ بلکه برعکس برای دلسوزان نظام و آن هایی که همواره در فتنه ۸۸ یار و حامی نظام و رهبری بودند موانعی ایجاد می کند تا جایی که بسیاری از این سخنرانی ها لغو می شود؛ از جمله: لغو سخنرانی همسر شهید علیمحمدی، حسن عباسی، رسایی، نبویان، شریعتمداری و … .[i] صحبت از جناح و دسته های سیاسی نیست؛ صحبت از خط فتنه و نفاق است؛ اینجا دیگر جناح چپ و راست بی معناست. هرکسی که به انقلاب و میهن خویش وفادار است باید دامن خویش را فتنه ی جویان پاک نگه دارد.

براستی اگر دانشگاه محفلی برای آزادفکری و آزاداندیشی دانشجویان این مرز و بوم است چرا تریبون دانشگاه ها فقط سهمیه تعداد معدودی انسان معلوم الحال گردیده است؟ دولت چه دِینی از این افراد بر گردن دارد که اینگونه در صدد ادای دین خویش برآمده و از هیچ خدمتی به آن ها مضایقه نمی کند؟

وزارت علوم بداند با حرکات سرهنگ گونه و فرمایشی نمی تواند سد بیداری دانشجویان این مرز و بوم را بشکند. مگر فتنه ۸۸ و فتنه گران شوم آن که خون به دل رهبر و ملت کردند، از از خاطر دانشجویان پاک شدنی هستند؟ حافظه دانشجویان این خاک مقدس حوادث گذشته را نه تنها از خاطر نمی برد؛ بلکه از آن تابلویی بر در دیوار عبرت گیری خود ساخته تا هیچ گاه مملکت دچار چنگال این گرگ ها نشود. قبح اعمال زشت فتنه گران به هیچ وجه قابل تظهیر نبوده و نیست.

[i] http://www.rajanews.com/news/195804

برچسب‌ها: ,

مطالب مرتبط

  1. امید سرباز سید علی گفت:

    بسیج اساتید دانشگاه صنعتی رئیس محترم نهاد و بچه های ارزشی دانشگاه چکار میکنند؟

  2. فتنه گفت:

    اگه طرف فعال فتنه بوده ، مگه نباید الان در زندان باشه؟ یعنی کلی خرابی به بار اورده و راست راست داره تو کشور می گرده؟

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


«توئیت گرام» آموزش حضور موثر در توئیتر و اینستاگرام؛ ثبت نام 09132706715
«توئیت گرام» آموزش حضور موثر در توئیتر و اینستاگرام؛ ثبت نام 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز