چهارشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۸
 احیای فتنه گران با چه هدفی صورت می گیرد؟/ حضور آذر منصوری در دانشگاه صنعتی اصفهان   

آذر منصوری عضو شورای مشاوران خاتمی و عضو شورای مرکزی و معاون سیاسی دبیر کل جبهه مشارکت ایران اسلامی است که در شهریور ۱۳۸۸ دستگیر شد، به دعوت انجمن اسلامی دانشگاه صنعتی بمنظور سخنرانی در همایش زنان وچالشهای پیش رو دعوت شده است.

به گزارش ندای اصفهان، آذر منصوری عضو شورای مشاوران محمدخاتمی و عضو شورای مرکزی و معاون سیاسی دبیر کل جبهه مشارکت ایران اسلامی است که در شهریور ۱۳۸۸ دستگیر  و به ۳ سال حبس محکوم گردید، به دعوت انجمن اسلامی دانشگاه صنعتی بمنظور سخنرانی در همایش زنان وچالشهای پیش رو دعوت شده است.

333333

صبح امروز -یکشنبه- مراسم سخنرانی وی که عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی می باشد در دانشگاه آزاد یاسوج با اعتراض دانشجویان لغو شد.

 

photo_2015-11-29_20-28-44

در هفته های اخیر حضور عناصر فتنه در دانشگاه های کشور پررنگ شده که با توجه به نزدیک شدن زمان انتخابات اسفند ماه قابل تامل است.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

  1. ناشناس گفت:

    سوءال ما از قوه قضائیه اینه که آیا محکومان امنیتی و مجرمان کیفری می توانند در محافل عمومی و سازمان های زیر مجموعه دولت(نظام) به سخن پراکنی علیه نظام و تطهیر و بزک کردن شیطان بزرگ اقدام کنند؟؟؟؟؟؟؟؟واقعا دانشگاه اینقدر سقوط کرده که نیازمند شارژ فکری عناصر معلوم الحال ،بی هویت و غیر دانشگاهی است؟؟؟؟؟؟؟!!!! اگر محکومان امنیتی و نفوذی ها می توانند در محافل عمومی از تجارب خیانت بار خود قصه های هتاکانه علیه مقدسات و خطوط قرمز نظام بسرایند ،عدالت حکم می کند تا از محکومان به حمل و فروش مواد افیونی نیز دعوت به عمل آید تا تجارب و شگرد های کار آفرینی خود را برای جوانان جویای کار توضیح دهند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    0    0
نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق