سه شنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۰

معارفه شهردار جدید اصفهان و حاشیه های دعوت نامه ای که بدون پاسخ ماند+عکس

عدم حضور شهردار سابق اصفهان در مراسم امروز نکته ای بود که مورد سوال بسیاری واقع شد سوالی که حتی امام جمعه اصفهان نیز مطرح کرد.

به گزارش ندای اصفهان به نقل از خبرآنلاین در اصفهان، امروز شنبه جلسه معارفه شهردار جدید اصفهان برگزار شد جلسه ای که در نوع خود دارای نظم خاص و رنگ بوی متفاوتی با جلسات گذشته شهرداری اصفهان بود، جلسه ای که در آن متواضعانه شهردار اصفهان سخن می گفت.
در این جلسه امام جمعه اصفهان ضمن تشکر از فعالیتهای شهردار سابق اصفهان، سید مرتضی سقائیان نژاد این سوال را مطرح کرد که چرا نباید مراسم تکریم و تودیعی برای شهرداری که 12 سال در اصفهان فعالیت کرده است برگزار شود.
البته آیت الله طباطبایی نژاد در این مراسم نسبت به شهردار سابق نیز انتقاد نمود و بیان داشت: شهردار اصفهان باید در دسترس باشد و این موضوعی است که من به شهردار سابق ایراد داشتم.
اما این تمام ماجرا نبود استاندار اصفهان نیز این نکته را مطرح نمود تا شاید بدینوسیله آنها از زحمات شهرداری که 12 سال در اصفهان خدمت کرده است تشکر و قدردانی نمایند.
حال واقعا جای سوال اینجاست که چرا نباید شورای مردمی و شهرداری که ادعایش این است که از میان مردم است مراسم تکریمی برای شهردار پیش از خود برگزار نکنند.
نکته ای که مهدی جمالی نژاد در سخنرانی خود به آن اشاره کرد؛ موضوعی که نقطه شروع سخنرانی شهردار جدید اصفهان بود و از زحمات شهردار سابق تشکر و قدردانی نمود.
شهردار اصفهان گفت: من حتی برای دعوت از دکتر سقائیان نژاد از ایشان دعوت تلفنی داشتم و اما ایشان نپذیرفت و امیدوارم در آینده بتوانیم مراسمی در شان ایشان برگزار نماییم.

 

دبیرخانه شورای اسلامی شهر اصفهان نیز در این خصوص به خبرنگار خبرآنلاین گفت: ما حتی برنامه ریزی های لازم را جهت برگزاری مراسم تودیع و تکریم دکتر سقائیان نژاد برگزار کرده بودیم که متاسفانه نامه نگاری های ما را ایشان بدون پاسخ گذاشتند و قرار بود در صورتی که ایشان اعلام حضور کنند ما مراسم را با عنوان تودیع و معارفه برگزار نماییم.
رئیس شورای شهر اصفهان نیز در حاشیه مراسم معارفه شهرداری اصفهان به خبرنگار خبرآنلاین گفت: ما از طریق دبیرخانه از ایشان دعوت نموددیم و انتظار این بود که ایشان در شهری که 12 سال خدمت رسانی کرده اند و باید نسبت به آن یک تعلق خاطر خاصی داشته باشند حاضر می شد و کلید شهر را به دست یار جدید خود بسپارد.
با وجودی که اکنون بسیاری از رسانه ها در سطح شهر در چند روز گذشته انتقاد داشتند که چرا مراسم تودیع و در شان شهردار اصفهان برگزار نشده است اکنون باید سوال شود چرا سقائیان نژاد در مراسم تودیع خود حاضر نشد.
در هر صورت سقائیان نژاد زمانی شهردار اصفهان بوده است و اکنون به عنوان شهردار قم انتخاب شده است چرا وی نه تنها به مراسم تودیع خود نیامد حتی برخی از مدیران کارامدش که در اصفهان مشغول به خدمت رسانی هستند را از این شهر و دیار فرهنگی به سمت استان قم می برد.

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715