یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۳
پدر سهیلا جورکش در گفت‌وگو با آنا خبر داد؛
 قربانی اسیدپاشی اصفهان به اسپانیا اعزام می‌شود   

پدر یکی از قربانیان اسیدپاشی اصفهان از اعزام دخترش به اسپانیا برای درمان‌های تخصصی چشم خبر داد و گفت: متاسفانه درگیر روند بورکراسی اداری وزارتخانه‌های کشور برای تامین هزینه‌های اعزام و عمل جراحی هستیم.

به گزارش ندای اصفهان ، ناصر جورکش، پدر سهیلا جورکش از قربانیان اسیدپاشی اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری آنا،‌ گفت: مقدمات کار اعزام سهیلا به اسپانیا فراهم شده و در تاریخ ۳۰ می (۹ خرداد ماه سال جاری) سهیلا به بیمارستان باراکه (بیمارستان تخصصی چشم) اسپانیا منتقل خواهد شد.

وی افزود: متاسفانه هم اکنون درگیر بورکراسی اداری بین وزاتخانه‌ها و سازمان‌های ذی‌ربط هستیم به طوری که وزارتخانه بهداشت اعلام کرده باید هزینه‌های سفر از سوی نهاد ریاست‌جمهوری پرداخت شود.

سهیلا جورکش دختر ۲۷ ساله‌ اصفهانی در روز ۹ مهر‌ماه سال ۹۳ در یکی از خیابان‌های شهر اصفهان قربانی حادثه اسیدپاشی شد و در طول این مدت در بیمارستان‌های فارابی و مطهری تحت درمان قرار گرفت و مسئولان کشور از جمله دکتر حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت از وی ملاقات و چشم‌هایش را عمل کرد.

جورکش تاکید کرد: در طی ملاقات‌های وزیر بهداشت با سهیلا، وی از تقبل هزینه‌های درمانی توسط دولت خبر داد و گفت حتی اگر نیاز باشد، سهیلا برای ادامه روند درمان به خارج از کشور اعزام و هزینه‌های درمانی ویز نیز تامین خواهد شد زیرا آقای رئیس جمهوری ما را مامور پیگیری وضعیت قربانی اسیدپاشی کرده‌اند و این جزو وظیفه ماست که باید انجام بدهیم.

 

اسید پاشی اصفهان

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق