یکشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۷
صبح امروز
 آغاز نظارت مجلس بر اجرای برجام/بازدید نمایندگان از تاسیسات نطنز   

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به آغاز نظارت مجلس بر اجرای برجام گفت: اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس صبح امروز از سایت هسته‌ای نطنز بازدید کردند و بر این اساس برنامه بعدی آنها بازدید از سایت خنداب اراک است.

به گزارش ندای اصفهان، محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی مبنی بر اجرای برجام، مصوب شده بود که کمیسیون امنیت ملی هر ۶ ماه یکبار گزارشی از روند اجرای برجام به صحن علنی ارائه کند.

وی افزود: پیرو این مصوبه، امروز هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به همراه اعضای این کمیسیون بازدید عملی خود را دقایقی قبل از تاسیسات نطنز آغاز کردند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: اکنون اعضا در حال بازدید و بررسی این سایت هستند و هفته آینده گزارش بررسی‌های خود را به این کمیسیون ارائه می‌دهند.

آصفری در خاتمه از برنامه‌های دیگر این کمیسیون در راستای نظارت بر اجرای برجام خبر داد و گفت: هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی به همراه تعدادی از اعضای آن هفته آتی از تاسیسات خنداب اراک بازدید می‌کند.

انتهای پیام/

منبع:

 

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق