سه شنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۷
صبح امروز
 آغاز نظارت مجلس بر اجرای برجام/بازدید نمایندگان از تاسیسات نطنز   

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به آغاز نظارت مجلس بر اجرای برجام گفت: اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس صبح امروز از سایت هسته‌ای نطنز بازدید کردند و بر این اساس برنامه بعدی آنها بازدید از سایت خنداب اراک است.

به گزارش ندای اصفهان، محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی مبنی بر اجرای برجام، مصوب شده بود که کمیسیون امنیت ملی هر ۶ ماه یکبار گزارشی از روند اجرای برجام به صحن علنی ارائه کند.

وی افزود: پیرو این مصوبه، امروز هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به همراه اعضای این کمیسیون بازدید عملی خود را دقایقی قبل از تاسیسات نطنز آغاز کردند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: اکنون اعضا در حال بازدید و بررسی این سایت هستند و هفته آینده گزارش بررسی‌های خود را به این کمیسیون ارائه می‌دهند.

آصفری در خاتمه از برنامه‌های دیگر این کمیسیون در راستای نظارت بر اجرای برجام خبر داد و گفت: هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی به همراه تعدادی از اعضای آن هفته آتی از تاسیسات خنداب اراک بازدید می‌کند.

انتهای پیام/

منبع:

 

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


راهی که از سر گرفتیم!
راهی که از سر گرفتیم!
پایگاه خبری چشمه سار
پایگاه خبری چشمه سار
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق