دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۰

با حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس؛

تایمز اسرائیل: میلیون‌ها ایرانی شعار مرگ بر اسرائیل سر دادند

«با وجود اینکه گرمای سوزان در تهران که به ۹۷ درجه فارنهایت [نزدیک به ۴۰ درجه سانتیگراد] می رسید، جمعیت عظیمی از مردم در این راهپیمایی شرکت کردند.»

به گزارش ندای اصفهان، پایگاه صهیونیستی تایمز اسرائیل (Timesofisrael) با انتشار گزارشی به روز قدس و حضور پرشور مردم ایران در راهپیمایی پرداخت.

 

 

این گزارش تحت عنوان “میلیون ها نفر در ایران با شرکت در راهپیمایی روز قدس، شعار مرگ بر اسرئیل سر دادند” منتشر شده است.

 

 

در این گزارش آمده است: «بر اساس گزارش رسانه های محلی، امروز میلیون ها ایرانی در راهپیمایی سالانه ضد اسرائیلی روز قدس، شرک کردند و شعار “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” سر دادند.»

 
این پایگاه صهیونیستی نوشت: «با اینکه وجود گرمای سوزان در تهران که به 97 درجه فارنهایت [نزدیک به 40 درجه سانتیگراد] می رسید، جمعیت عظیمی از مردم در این راهپیمایی شرکت کردند. این مراسم در شهرهای سراسر کشور برگزار شد.

 

 

یک دشمن دیگر در راهپیمایی روز قدس امسال ایران به اسرائیل و آمریکا پیوسته بود؛ “عربستان سعودی”. شرکت کنندگان در راهپیمایی روز قدس در ایران، پرچم اسرائیل و آمریکا را آتش زدند و عربستان سعودی را به خاطر تجاوز به یمن محکوم کردند.»

 

 

 

 

 

در ادامه این گزارش آمده است: «در این راهپیمایی های انبوه، عربستان سعودی به خاطر حملات هوایی به حوثی های یمن که از ماه مارس آغاز شده محکوم شد و شعار اصلی این مراسم در محکومیت کشتار کودکان “غزه و یمن” بوده است.

 
شرکت کنندگان در این راهپیمایی همچنین تمثال بزرگی از داعش را به آتش کشیدند و این گروه تروریستی را “دست نشانده عربستان سعودی” خواندند.»

 

 

تایمز اسرائیل نوشت: «این راهپیمایی در حالی برگزار شد که ایران و شش قدرت جهانی مذاکرات خود را در وین برای دستیابی به توافقی نهایی ادامه می دهند؛ توافقی که قرار است در ازای بازگشت ده ها میلیارد دلار از درآمدهای بلوکه شده جمهوری اسلامی، برنامه هسته ای این کشور را محدود نماید.

 

 

ایران از زمان انقلاب اسلامی سال 1979، اسرائیل را به رسمیت نمی شناسد و مراسمی را در آخرین جمعه ماه رمضان با عنوان “روز قدس” به پا می دارد. تهران می گوید این مناسبت به معنای ابراز همدردی و حمایت از فلسطینیان و تاکید بر اهمیت اورشلیم [قدس] برای مسلمین است.»

 

 

 

 

50

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
ثبت نام حوزه علمیه مشکات اصفهان/ طرح تحولی ویژه دانشجویان/ کلیک کن
ثبت نام حوزه علمیه مشکات اصفهان/ طرح تحولی ویژه دانشجویان/ کلیک کن
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715