جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۰
سناتور اد رویس؛
 هشدار به اوباما به مناسبت روز قدس!   

«امیدوارم اوباما به این اظهارات جنایت آمیز توجه کرده و درک کند که چرا بسیاری نگران هستند با امتیازات در حال ارائه به ایران در مذاکرات هسته ای، این کشور به آسانی در مسیر دستیابی به تسلیحات هسته ای قرار گیرد.»

به گزارش ندای اصفهان به نقل از جام نیوز، سناتور “اد رویس” رئیس کمیته روابط خارجی کنگره آمریکا با انتشار بیانیه ای در پایگاه اطلاع رسانی این کمیته (Foreignaffairs.house) ضمن واکنش به حضور پرشور مردم ایران در راهپیمایی روز قدس، خواستار توجه اوباما به این مسئله و امتیاز ندادن به ایران در مذاکرات هسته ای شد.

 

 

در این بیانیه آمده است: «همچنان که مذاکرات در وین ادامه دارد، حامیان رژیم ایران به خیابان ریختند. ده ها هزار نفر در شهرهای مختلف در سراسر ایران در راهپیمایی سالانه “روز قدس” شرکت کردند و شعار “مرگ بر شیطان کوچک، اسرائیل” و “مرگ بر شیطان بزرگ، آمریکا” سر دادند.

 

 

دمای هوای نزدیک به ۱۰۰ درجه فارنهایت [۴۰ درجه سانتیگراد] تهران نیز جمعیت را بازنداشت. یک آتشنشان در حالی که روی ماشین آتشنشانی خود ایستاده بود، با پاشیدن آب، جمعیت را خنک می کرد در حالی که فریاد می زد مرگ بر آمریکا! آن ها پرچم اسرائیل را آتش می زدند. بر روی یک بنر، ستاره داوود به همراه چهره ای شریر از یک یهودی که کلاهی به رنگ پرچم آمریکا به سر داشت طراحی شده بود.»

 

 

این سناتور آمریکایی دفاع از مردم مظلوم فلسطین را نژادپرستانه خوانده و عنوان کرد: «این راهپیمایی ها نمایشی بزرگ از تبلیغات نژادپرستانه است. حتی گروهی که به اصطلاح میانه رو نامیده می شوند از جمله “روحانی” رئیس جمهور ایران  –که خودش در این راهپیمایی شرکت کرده بود- و “محمد جواد ظریف” وزیر امور خارجه نیز مشتاقانه از این رویکرد حمایت می کنند.

 

 

وزارت خارجه ایران به مناسبت روز قدس بیانه ای صادر کرده و “مقاومت” را تنها راه آزادی سرزمین مادری فلسطینیان خوانده است. و این به این معنا است که ایران بار دیگر خواستار نابودی اسرائیل شده است. سپاه قدس ایران برای بازسازی شبکه تونل های زیر زمینی برای حمله به اسرائیل به حماس کمک کرده و این گروه تروریستی را به موشک های میان برد مجهز کرده است.»

 

 

در انتهای این بیانیه آمده است: «من امیدوارم اوباما به این اظهارات جنایت آمیز توجه کرده و درک کند که چرا بسیاری نگران هستند با امتیازات در حال ارائه به ایران در مذاکرات هسته ای، این کشور به آسانی در مسیر دستیابی به تسلیحات هسته ای قرار گیرد.»

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز