پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۵
استاندار اصفهان:
 بسیج مایه خرسندی دوستان و بیم دشمنان اسلام وانقلاب است   

استاندار اصفهان گفت: بسیج مایه خرسندی دوستان و بیم و هراس دشمنان اسلام وانقلاب است.

به گزارش ندای اصفهان، رسول زرگرپور صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک بسیج ادارات استان به مناسبت هفته بسیج اظهار کرد: براساس تدبیر و ژرف اندیشی هوشمندانه امام راحل مبنی بر صدور فرمان تاریخی تشکیل بسیج مستضعفان در ۵آذر ۵۸ عظیم ترین و متعالی ترین مجموعه انسانی ر ا برای صیانت از انقلاب اسلامی و سربلندی سرزمین ایران در عرصه های مختلف پدید آمد.

وی با بیان اینکه وجود بسیج برای دوستان مایه خرسندی و امید و برای دشمنان اسلام و انقلاب مایه بیم و هراس است،گفت: بسیج امروز مظهر اتحاد و وحدت ملی است.

استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: امروز بسیج به اثبات رسانیده است که در هر صحنه ای که ورود پیدا کرده است موفقیت را به ارمغان اورده است و شکست را به دشمنان تحمیل کرده است.

وی با اشاره به اینکه تفکر بسیج در سراسر جهان گسترده شده است، ابراز کرد: وجود بسیج باعث شده است که چشم طمع دشمنان و جهانخواران از کشور دور شود.

وی با اشاره به رسالت‌های بسیجیان بر طبق اساسنامه یادآور شد: تشکیل هسته‌های حزب‌الله در جهان که مورد نظر امام راحل نیز بود، مهمترین رسالت بسیجیان است.

وی تاکید کرد: ایجاد توانایی لازم در آحاد مردم و ایجاد توانایی لازم رزمی و همچنین مهارت لازم برای کمک به هنگام بروز بلایا و کمک به دولت از دیگر وظایف بسیجیان است.

انتهای پیام/

منبع: صاحب نیوز

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق