پنج شنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: فرهنگ و هنر
چاپ خبر
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۵
 «۱+۵ » روی آنتن شما/ برنامه ای جدید برای آموزش و تحلیل والیبال   

برنامه ورزسی «۱+۵ » ویژه نقد و بررسی مسابقات والیبال کشور از شبکه تلویزیونی «شما» پخش می شود.

به گزارش ندای اصفهان ، «علی صادقی» تهیه کننده این برنامه گفت: ۱+۵ که می توان گفت برای اولین بار در برنامه های ورزشی صدا و سیما به صورت اختصاصی به موضوع والیبال و آموزش والیبال می پردازد قصد دارد تا با رویکرد نقد، تحلیل و  بررسی رقابت های والیبال کشور و لیگ باشگاه های اروپایی به پوشش اخبار این رشته ورزشی پر طرفدار در کشور اهتمام ورزد.

وی گفت: این برنامه با بهره گیری از کارشناسان خبره در تهران و شهرستانهای مختلف و همچنین دعوت از مربیان والیبال کشور هر هفته جمعه ها به بحث و بررسی دیدارهای والیبال برگزار شده می پردازد و نتایج بازی ها و موضوعات مختلف را از نگاه کارشناسان و مربیان مورد تحلیل و بررسی قرار می دهد. آموزش والیبال در قالب آیتم های جذاب از بخش های دیگر این برنامه است که می توان گفت جدید و ابداعی است و انشاء ا… از بخش های پر بیننده برنامه خواهد شد.

صادقی گفت: از جمله قسمت های دیگر این برنامه را بررسی بازی های والیبال لیگ بانوان نام برد که کمتر و حتی می توان گفت اصلاً در برنامه های ورزشی به آن پرداخته نشده است، همچنین بحث و گفتگو در خصوص وضعیت تیم ملی والیبال کشورمان و آنالیز نتایج و شرایط تیم ملی از جمله آیتم های برنامه است.

تهیه کننده برنامه ۱+۵ حاشیه های ورزش والیبال و تحلیل و بررسی مجلات و روزنامه های ورزشی جهان و همچنین بازخوانی تیترهای روزنامه های داخلی از بخش های دیگر این برنامه برشمرد.

برنامه ۱+۵ هر جمعه ساعت ۲۱:۳۰ با اجرای بهامین تورانی و عباس قانع به مدت ۱۲۰ دقیقه به صورت زنده به روی آنتن شبکه شما می رود.

اولین قسمت این برنامه ورزشی جمعه این هفته ۶ آذر  ساعت ۲۱:۳۰ به روی آنتن می رود و در بخش اول با حضور امیر حسین منظمی بازیکن و مربی سابق تیم ملی والیبال ایران و مدرس FIVB به بررسی شرایط تیم ملی می پردازد و در بخش دوم به بررسی بازی های انجام شده لیگ با حضور جواد مهرگان اختصاص دارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق