پنج شنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۰۸:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۴
سردار نقدی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:
 یونیسف یک سازمان ۱۰۰ درصد صهیونیستی است/ فمینیسم یکی از دروازه‌‌های نفوذ استکبار به کشور   

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه من یک بسیجی هستم گفت: صریح می گویم یونیسف یک سازمان ۱۰۰ درصد صهیونیستی است که ماموریت تخریب، به ابتذال کشاندن و نابودی نسل ها را در جهان بر عهده گرفته است.

 

به گزارش ندای اصفهان، سردار محمدرضا نقدی در کنگره ملی شهیده‌ طیبه واعظی و ۲۶۰ شهیده زن استان اصفهان گفت: امروز به یاد این شهیده در کنار هم جمع شده ایم و شهید واعظی می خواهد ما راه را در غبار فتنه گم نکنیم.

وی با بیان اینکه می توان درس های بسیار زیادی از زندگی شهید طیبه واعظی کسب کرد، افزود: اولین درس زندگی این شهیده برای ما، حضور صحیح در جامعه است و درس های زندگی این شهید مهر باطل بر تفکراتی است که می گویند حضور زن در جامعه با بی بند و باری همراه است.

وی ادامه داد: سلام و درود خدا بر این شهیده و بر مادر این شهیده که چنین فرزندی تربیت کرده اند. شهیده واعظی ثابت کرد که یک زن در فعالیت های ضد نظام ستم شاهی نیز می توان با حجاب کامل حضور داشت. زمانی که همرزمان این شهید در مقابل چشمانش به شهادت رسیدند و هر انسانی در این شرایط به فکر جان خودش است، این شهیده به فکر حجاب خودش بود.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج در ادامه به نقش زن در اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و بیان داشت: زنان ایرانی همواره الگوی موفق تولید اقتصادی بوده اند، اما غرب در تلاش است تا با تغییر الگوی مصرفی خانواده های ایرانی، خانواده های ما را مصرف کننده و تنبل به بار آورد و به دنبال این مسئله، کانون خانواده ایرانی متلاشی شود.

سردار نقدی بیان داشت: رونق تولیدات خانگی از ضرورت‌ های کشور است و باید هر خانه ای به یک کارگاه تولیدی تبدیل شود و جلوی واردات بی رویه کالا را بگیریم.

وی با اشاره به بحث فمینیسم گفت: امروز فمینیسم یکی از دروازه‌ های نفوذ استکبار به کشور است و دشمنان ما و موسسات فمینیستی اصفهان را برای پیاده‌ سازی فمینیسم انتخاب کرده‌ اند و نقطه اصلی تحرکات خود قرار داده اند؛ اما آنان باید بدانند که زنان بصیر اصفهانی با تأسی از شهیده واعظی هرگز اجازه نخواهند داد که فمینیسم در اصفهان شکل بگیرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه من یک بسیجی هستم، افزود: بنده به طور کاملا صریح می گویم یونیسف یک سازمان ۱۰۰ درصد صهیونیستی است که ماموریت تخریب، به ابتذال کشاندن و نابودی نسل ها را در جهان بر عهده گرفته است.

سردار نقدی در بخش بعدی سخنان خود در خصوص بحث سازش با امریکا گفت: این مسئله از سوی برخی جریانات خاص در کشور مطرح شده است، و افرادی هم که دم از سازش می زنند، عمدتا از طبقات محروم جامعه نیستند، بلکه افرادی اشرافی هستند که زندگی های مرفهی نیز دارند و باید گفت هیچ انسان با شرافت و با کرامتی حاضر به سازش با امریکا نیست.

وی با اشاره به مقاومت شهدا در برابر شکنجه های دشمن افزود: اگر قرار بود کمبودها و مشکلات موجود، توجیهی برای سازش و تسلیم شدن در برابر دشمن باشد، شهدای ما این شکنجه ها را متحمل نمی شدند و مادران و پدران اکنون داغدار فرزندان خود نبودند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه حربه های استکبار برای مقابله با جمهوری اسلامی ایران کند شده است، بیان داشت: با همه اینها دشمن هنوز دست از دشمنی برنداشته است و شیطان بزرگ با اقدامات خود در جنگ تمام عیار با ایران اسلامی و جبهه مقاومت است.

منبع:دانشجو

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز