جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۳

عدنان زادهوش اظهار کرد:

احتمال وجود تخلفات مالی در شهرداری اصفهان

عضو شورای شهر اصفهان با اشاره به اینکه بسیاری از اعضای شورای اسلامی شهر شاکی عدم شفافیت مباحث مالی در شهرداری هستند، گفت: اکثر اعضای شورا متقاضی هستند که شفافیت در مباحث مالی شهرداری به اوج خود برسد و تخلفات کمتر شود.

 به گزارش ندای اصفهان ، عدنان زادهوش اظهار کرد: احتمال وجود تخلف مالی در تمام ادارات، مؤسسات و شرکت‌ها وجود دارد و شهرداری نیز یک سازمان مجزا از این مسائل نیست و ارگان‌ها و مجموعه‌های مسئول برای رصد و پیگیری این مسائل وجود دارند.

وی با بیان اینکه این مجموعه‌ها و ارگان‌های مسئول نیز اجازه پایمال شدن حقوق مردم را به سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌های متخلف نمی‌دهند، اضافه کرد: اما بهترین و مهم‌ترین راه برای پیشگیری از تخلفات مالی در شهرداری شفاف‌سازی مباحث مالی در تمام مجموعه‌ها است.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اینکه شفاف‌سازی مباحث مالی از مهم‌ترین درخواست‌های شورای شهر و بنده است، تصریح کرد: ما همواره روی این موضوع اصرار داریم.

وی با اشاره به یکی از مشکلات بزرگی که در راستای عدم شفافیت مباحث مالی در یکی از سازمان‌های وابسته به شهرداری مشاهده شده بود، اظهار کرد: به عنوان مثال ما در سال گذشته با مشخص نبودن قیمت قطعات قبور در باغ رضوان مواجه شدیم و مردم در این زمینه سردرگم بودند و احساس ناخوشایندی داشتند اما با بر سر کار آمدن مدیریت جدید در باغ رضوان و فشار شورا در راستای شفاف شدن مباحث مالی در این مجموعه، قیمت‌ها به صورت شفاف در تابلو اعلانات ورودی باغ رضوان اعلام شد.

زادهوش با بیان اینکه به دنبال این موضوع شفاف‌سازی تمام قیمت‌ها در باغ رضوان صورت گرفت، تاکید کرد: شفاف‌سازی مباحث مالی در تمام شهرداری‌های مناطق و سازمان‌های وابسته به شهرداری صورت بگیرد.

وی با تاکید بر اینکه بنده در دوره دوم شورا نیز چندین تذکر در زمینه شفاف‌سازی مباحث مالی را به شهردار ارائه دادم، افزود: در حال حاضر نیز شفاف‌سازی مباحث مالی را به شهردار تذکر داده‌ام و مباحث مالی در شهرداری باید شفاف‌سازی شود.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: هیچ مورد شاخص مشخص اعلام شده‌ای از تخلفات شخص شهردار نداریم اما مدیریت باید به صورتی باشد که زیر‌مجموعه نیز دچار مشکل نشود و بار‌ها تذکر داده‌ایم و پیگیری کرده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه با بسیاری از اعضای شورای اسلامی شهر شاکی عدم شفافیت مباحث مالی در شهرداری هستند، اظهار کرد: بسیاری از اعضای شورا متقاضی هستند که شفافیت در مباحث مالی شهرداری به اوج خود برسد و تخلفات کمتر شود.

زادهوش با بیان اینکه همچنین تذکری از سوی تعدادی از اعضای شورای شهر راستای شفاف‌سازی مباحث مالی در شهرداری به شهردار ارائه شده است، ادامه داد: این موضوع پیگیری می‌شود و شورای شهر در راستای منافع شهر و شهروندان فعالیت می‌کنند.

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
جشنواره هنر دیجیتال انقلاب اسلامی با جوایز ویژه- برای ارسال آثار کلیک کنید
جشنواره هنر دیجیتال انقلاب اسلامی با جوایز ویژه- برای ارسال آثار کلیک کنید
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز