یکشنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۳
معاون سازمان تاکسیرانی اصفهان:
 شهروندانی که از سامانه هوشمند تاکسی استفاده کنند تخفیف می گیرند   

معاون اجرایی سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان اعلام کرد: تاکنون ۷۵ درصد تاکسی های شهر اصفهان به سامانه هوشمند مجهز شده اند و تا پایان امسال بر روی ۲۵ درصد باقیمانده نیز این سامانه نصب خواهد شد.

به گزارش ندای اصفهان، حسین جعفری در گفتگو با خبرنگار ایمنا گفت: در حال حاضر ۷۲۰۰ دستگاه تاکسی در شهر اصفهان به سیستم هوشمند پرداخت کرایه مجهز هستند.
وی رفع مشکل پول خرد، کمک به سلامت و بهداشت تاکسیران و مسافران با حذف اسکناس، کاهش زمان پرداخت کرایه، کاهش اختلاف میان تاکسیران و مسافر در رابطه با مبلغ کرایه، مدیریت مسیر حرکت، انتخاب مسیر بهینه از طریق مسیریابی بر روی نقشه، امکان برنامه ریزی سفر و ارائه سرویس های بیشتر به شهروندان را از جمله مزایای استفاده از سیستم هوشمند تاکسی برشمرد.
معاون اجرایی سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه تمام رانندگان تاکسی که سامانه هوشمند بر روی تاکسی‌ آنها نصب شده است، ملزم به استفاده از این سامانه هستند، تصریح کرد: اکیپ های بازرسی نیز بر استفاده یا عدم استفاده تاکسیرانان از این سامانه نظارت دارند.
وی گفت: آن دسته از شهروندانی که کرایه تاکسی خود را با اصفهان کارت و از طریق سامانه هوشمند پرداخت کنند ، از سوی راننده تاکسی ۵ درصد تخفیف می گیرند.
جعفری تاکید کرد: سازمان تاکسیرانی ۵ درصد کرایه تخفیف داده شده به شهروندان را پرداخت نموده و علاوه بر آن ۵ درصد نیز تشویقی استفاده از سامانه هوشمند تاکسی را به تاکسیرانان ارائه می کند.
وی اظهارداشت: ۵ درصد تشویقی یادشده هر ۱۵ روز یکبار به حساب رانندگان واریز می شود .
معاون اجرایی سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: چنانچه رانندگان از دریافت اصفهان کارت برای محاسبه نرخ کرایه امتناع کردند ، شهروندان می توانند مراتب را از طریق تلفن گویای این سازمان به شماره  تلفن ۳۵۶۸۸۱۰۰ اطلاع دهند.

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

  1. مصطفی حسینی گفت:

    تخفیف؟؟؟؟؟؟
    0    0
نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق