دوشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۲
جامعه اسلامی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان:
 جوانان انقلابی اجازه نمی‌دهند «پهلوان عطا‌ها» قربانی اهداف عده‌ای معلوم الحال شوند   

جامعه اسلامی دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان با صدور بیانیه‌ای نوشت: جوانان انقلابی اجازه نمی‌دهند «پهلوان عطاهای» این مرز و بوم که عمر خود را در کمال اخلاق و اخلاص و صداقت وقف محرومان کرده‌اند، قربانی اهداف پلید و خیانتکارانه عده‌ای معلوم الحال شوند.

به گزارش ندای اصفهان جامعه اسلامی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان در پی قرائت پیام یکی از سران فتنه در همایش تجلیل از خیر مدرسه ساز (عطا احمدی) در دانشگاه فرهنگیان کرمان و در اعتراض به این اقدام با انتشار بیانیه‌ای نوشت: فتنه گران و دوستداران آن‌ها بدانند از فضای دانشگاه و قشر جوان آگاه انقلابی چیزی عایدشان نخواهد شد، بدانند جوانان انقلابی اجازه نمی‌دهند پهلوان عطاهای این مرز و بوم که عمر خود را در کمال اخلاق و اخلاص و صداقت وقف محرومان کرده‌اند، قربانی اهداف پلید و خیانتکارانه عده‌ای معلوم الحال شوند.
متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:
ﻭَﺇِﺫَﺍ ﻗِﻴﻞَ ﻟَﻬُﻢْ ﻻَ ﺗُﻔْﺴِﺪُﻭﺍْ ﻓِﻲ ﺍﻷَﺭْﺽِ ﻗَﺎﻟُﻮﺍْ ﺇِﻧَّﻤَﺎ ﻧَﺤْﻦُ ﻣُﺼْﻠِﺤُﻮﻥَ (۱۱ بقره)
و چون به آن‌ها گفته شود: در روی زمین فساد نکنید گویند: جز این نیست که ما اصلاح گریم
«فتنه معنایش این است که یک عده‌ای بیایند با ظاهرِ دوست و باطنِ دشمن وارد میدان شوند، فضا را غبارآلود کنند؛ در این فضای غبارآلود، دشمن، صریح بتواند چهره‌ی خودش را پنهان کند، وارد میدان شود و ضربه بزند.»

رهبر عزیز انقلاب اسلامی
چند روزی مانده تا اربعین حضرت سید الشهدا (ع) و مردم کشورمان هنوز حوادث تلخ عاشورای ۸۸ را از یاد نبرده‌اند و هنوز کینه آن روز‌ها را به دل دارند.
هنوز یادمان نرفته صحبتهای امام بر حقمان که فرمودند: سید ما، مولای ما دعا کن برای ما، صاحب این انقلاب تویی…
هنوز یادمان نرفته هتک حرمت‌های عاشورا را…
مردم کشورمان این داغ‌ها بر دلشان سنگینی می‌کرد تا در ۹ دی ۸۸ انزجارشان را از سران فتنه و حامیانشان اعلام کردند، حامیانی که برای از بین بردن این نظام از هیچ کاری دریغ ننموده‌اند.
حال در فضایی به سر می‌بریم که فتنه گران و افراد وابسته به جریان فتنه و حامیان و دوستداران آن‌ها که متأسفانه توسط دولت یازدهم هم حمایت می‌شوند در حال جولان دادن در فضای سیاسی کشور می‌باشند و با وجود تأکیدات صریح رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر خط قرمز بودن فتنه، سعی در تطهیر و قبح زدایی از فتنه گران را دارند.
متأسفانه هرچه به فضای انتخابات‌های پیش رو نزدیک‌تر می‌شویم این جولان‌ها برای بازگشتن به عرصه سیاسی کشور بیشتر و بیشتر می‌گردد. تحرکاتی که به بهانه‌های مختلف از حضور در مراسمات عزاداری تا تجلیل از مفاخر این مرز و بوم صورت می‌گیرد.
استان کرمان هم از این قافله قبح زدایی عقب نمانده است، هنوز موضوع دیدار مدیرکل سیاسی معزول استانداری کرمان با یکی از سران فتنه فروکش نکرده بود که باردیگر شاهد برگزاری برنامه‌ای بودیم که در ظاهر برای تجلیل از معلم فداکار و محروم دوست خطه کریمان یعنی پهلوان عطا احمدی برگزار گردید ولی در عمل به یک برنامه سیاسی با موضوع تطهیر فتنه گران تبدیل شد، برنامه‌ای که خود پهلوان عطا شرکت در آن را تحریم می‌کند و برگزاری آن را خیانت در حق محرومان می‌نامد.
مگر مسئولین این استان خطوط قرمز نظام و رهبر عزیز انقلاب اسلامی را فراموش کرده‌اند که وارد بازی افراد معلوم الحالی چون حسین مرعشی شده‌اند؟
مگر نه این است که رهبر معظم انقلاب فرمودند گناه این افراد نابخشودنی است؟ مگر نه این است که ۲۲ گناه نابخشودنی برای این افراد بیان داشتند؟ حال چه شده که عده‌ای همچون جناب دعایی اشک می‌ریزند و پیام سران فتنه را با غرور قرائت می‌کنند و در پی حمایت از افرادی بر آمده‌اند که نظام مقدس جمهوری اسلامی که با خون هزاران شهید به ثمر نشسته را تا لبه پرتگاه کشاندند. آیا این افراد معتقد به قانون اساسی و ولی فقیه هستند؟! آیا در ولایت پذیری این افراد نباید شک کرد؟!
فتنه گران و دوستداران آن‌ها بدانند از فضای دانشگاه و قشر جوان آگاه انقلابی چیزی عایدشان نخواهد شد، بدانند جوانان انقلابی اجازه نمی‌دهند پهلوان عطاهای این مرز و بوم که عمر خود را در کمال اخلاق و اخلاص و صداقت وقف محرومان کرده‌اند قربانی اهداف پلید و خیانتکارانه عده‌ای معلوم الحال شوند.

 

منبع:دانشجو

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز