دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۱
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس:بخ
 حوادث پاریس همه اروپا را در بر می‌گیرد   

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس ضمن تاکید بر ادامه‌دار بود حوادث پاریس گفت: معتقدم این حرکت تمامی سران اروپا را درگیر بحران می‌کند.

به گزارش ندای اصفهان، حجت‌الاسلام احمد سالک‌کاشانی در تشریح، تحلیل و ارزیابی خود از حوادث اخیر تروریستی رخ داده در پاریس اظهار کرد: غرب به سرکردگی آمریکا تلاش کرد در سال‌های اخیر جنگ‌های نیابتی را در دنیای اسلام ایجاد کند تا به تعبیر خودشان، از اسلام و گسترش روزافزون آن در اروپا فراغت پیدا کنند.

وی با بیان اینکه امروز بالغ بر ۲ هزار فرانسوی در جریان جنگ‌های نیابتی داعش حضور دارند، گفت: امروز این عده بلای جان فرانسه شده‌اند و معتقدم که این حرکت‌های تروریستی آغاز شده تا درگیری کامل اروپا ادامه خواهد داشت.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس خاطر نشان کرد: مسئله اصلی که امروز در جهان و اروپا با حوادث پاریس کلید خورد، ادامه‌دار خواهد بود و به ذهن می‌رسد که تمامی سران اروپا درگیر این بحران می‌شوند.

وی در توضیح پیش‌بینی خود از آینده حوادث عنوان کرد: پیش‌بینی من بر این است که علی‌رغم خواسته استکبار که از ایجاد، حمایت و رقم زدن چنین حوادث تروریستی در اروپا هدفی جز تقویت موج اسلام هراسی را پیگیری نمی‌کردند، اسلام پیروز نهایی است.

سالک افزود: قطعا این حوادث برخلاف میل سران کفر و استکبار اروپایی موجبات گسترش بیشتر اسلام را در جهان و اروپا رقم خواهد زد.

وی در پایان با اشاره به احتمال برنامه‌ریزی از قبل برای این حوادث گفت: البته تحلیل و نگاه دیگری هم به این حوادث وجود دارد، اینکه این حوادث تروریستی توسط دولت فرانسه به منظور محدود ساختن هرچه بیشتر مسلمانان و کاهش موج اسلام‌گرایی در فرانسه شکل گرفته است.

انتهای پیام/

 

منبع: فارس

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
میدان نیوز
میدان نیوز
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق