شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۱
 از اردوهای مختلط تا موسیقی های خشن در دانشگاه امیرکبیر!   

مسئولان دانشگاه صنعتی امیرکبیر گویا مباحث فرهنگی را از اولویت‌های خود کنار گذاشته و توجهی نسبت به آن ندارند، به طوری که پوستر تبلیغ برای اردوی مختلط کوهنوردی دانشجویی در این دانشگاه به وضوح دیده می‌شود.

به گزارش ندای اصفهان ، در آخرین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی رئیس جمهور ماموریت داد که گزارش مستندی درباره اردوهای مختلط دانشجویی آماده و تذکر رهبر انقلاب در این زمینه پیگیری شود تا حتما جلوی این موارد گرفته شود.

از سوی دیگر وزیر علوم نیز چندی قبل در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزاری اردوهای مختلط را در دو سال گذشته منکر شد و اذعان داشت بخشنامه ممنوعیت برگزاری این برنامه‌ها با توجه به تاکیدات رهبر انقلاب از سوی وزارت علوم به دانشگاه‌ها ابلاغ شده است.

اما شواهد و مستندات نشان می‌دهد مسئولین دانشگاه صنعتی امیرکبیر مباحث فرهنگی دانشگاه را از اولویت‌های خود به کلی کنار گذاشته و توجهی نسبت به آن ندارند، به طوری که پوستر تبلیغ برای اردوی مختلط کوهنوردی دانشجویی در این دانشگاه به وضوح دیده می‌شود.

دانشجویان این دانشگاه می‌گویند، یک گروه کوهنوردی که پیشتر به دلیل تخلفات منحل شده بود، در دوره جدید فعالیت خود اقدام به برگزاری اردوهای مختلط کوهنوردی با مجوز رسمی دانشگاه و تبلیغات عمومی در سطح دانشگاه می‌کند.

 مورد دیگری که برگزاری آن جای سؤال دارد، اجرای زنده موسیقی‌های غربی خشن به زبان انگلیسی در برنامه معارفه ورودی‌های جدید دانشکده مهندسی هوافضا است.

به راستی وزیر علوم و مسئولان از اتفاقاتی که در دانشگاه امیرکبیر می‌افتد بی اطلاع هستند؟

انتهای پیام/

منبع : جهان

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق