دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۴/۱۹
با لباس کار آمده بودند/
 اولین ها در صبح روز قدس چه کسانی بودند؟! +تصاویر   

کارگران شرکت های مختلف شهرداری بودند که با لباس کار آمده بودند. سر وقت، منظم و منسجم و با لباس کار و فعالیت تا قداست کار و تلاش را بر تقدس امروز که روز قدر بود و روز قدس بیافزایند...

 به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، اولین گروهی که به طور منسجم ساعت ۱۰:۱۵ صبح امروز راهپیمایی روز قدس سال ۱۳۹۴ را از خیابان سپه اصفهان آغاز کرد؛ کارگران شرکت های مختلف شهرداری بودند که با لباس کار آمده بودند. سر وقت، منظم و منسجم و با لباس کار و فعالیت تا قداست کار و تلاش را بر تقدس امروز که روز قدر بود و روز قدس بیافزایند. شاید هم نشانی بود از حرکت جهادی. و مهمتر از همه باز یادآوری کرد که در این صحنه نیز چون صحنه های دیگر در صف مقدم نه یقه سفیدان، که زحمت کشان حضور دارند.

روز قدس

پس از آنان بلافاصله گروه ورزشکارن دوچرخه سوار و اسکیت باز وارد شدند. که با اجرای نمایش های ورزشی مربوطه کسانی را که در دو طرف خیابان سپه منتظر شروع راهمپیمایی و آمدن مردم نشسته بودند به هیجان آوردند. کودکانشان را نیز با نوجوانان آورده بودند تا بگویند که در کنار ورزش، همدلی از اخلاق ماست و ما در کنار کودکان فلسطین و یمن و… فریاد مرگ بر ستمگر سر می دهیم.

»» عکس از مریم کاظم زاده

»»» لطفا بر روی تصاویر زیر کلیک کنید

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق