جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۳۰
در پی شائبه ها درباره دلخوری روحانی؛
 قهر حسن روحانی از مجمع؟/ «احمدی نژاد دنبال مجادله نیست»   

در پی بروز شایعاتی در فضای مجازی طی روزهای اخیر مبنی بر دلخوری رییس جمهور از مجمع تشخیص مصلحت نظام, صفار هرندی توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش ندای اصفهان، در پی بروز شایعاتی در فضای مجازی طی روزهای اخیر مبنی بر دلخوری حسن روحانی رییس جمهور از مجمع تشخیص مصلحت نظام و در نتیجه حضور پیدا نکردن وی در جلسات این مجمع، محمد حسین صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به باشگاه خبرنگاران گفت: شاید در کل ۸ ماه اخیر سه یا چهار بار رئیس جمهور در جلسات مجمع حضور داشته است، آن هم درحد کمتر از یک ساعت.

وی همچنین در پاسخ به اینکه دلیل یا دلایل کم رنگ شدن حضور رییس جمهور در جلسات مجمع چیست؟ افزود: این که دفعات متعددی است ایشان درجلسات مجمع شرکت نمی کند، درست است اما به چه دلیل؟ بنده اطلاع دقیقی ندارم.

در همین زمینه تماس با نزدیکان محمود احمدی نژاد، دیگر عضو مجمع برای پیگیری صحت و سقم این مطلب با این جواب مواجه شد که “احمدی نژاد دنبال مجادله نیست”.

شایان ذکر است چندی پیش مطلبی در سایت ها و شبکه های اجتماعی منتشر شد مبنی بر اینکه حسن روحانی به دلیل مخالفت هایی که با برنامه ششم توسعه دارد و معتقد است چون دولت مجری این برنامه بوده طبعا باید با نظر وی این برنامه تدوین شود به نشانه اعتراض در جلسات اخیر شرکت نکرده است.

منبع:باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق