سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۹
فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان:
 ایستادگی مقابل دشمن نتیجه حاکمیت تفکر بسیجی است/ داعش گریبان حامیانش را گرفت   

سردار سلیمانی به حوادث اخیر تروریستی در فرانسه اشاره کرد و گفت: امروز اروپا هم از تجهیز و حمایت تروریست های داعشی اظهار پشیمانی می کند.

به گزارش ندای اصفهان، به مناسبت نزدیکی ۵ آذر سالروز فرمان امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین و هفته ی بسیج، فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته شهر اصفهان بود.

سردار غلامرضا سلیمانی با اشاره به وقایع و حوادث فتنه ی سال ۸۸ اظهار کرد: تجربه ی این وقایع نشان داد با تکیه بر تفکر بسیجی و ظرفیت بی پایان آن می توان انقلاب را از خطرات مصون نگه داشت.

وی با اشاره به الزامات ۹ گانه رهبر معظم انقلاب در اجرای آن و توجه به خطر نفوذ گفت: نگاه به تاریخ دیرینه ی ایران نشان می دهد دشمنان غربی همواره با هدف تسلط بر شئونات ما قصد ورود به کشور را داشته اند که از آن جمله می توان به واقعه ی تحریم تنباکو، فتنه ی بابی گری و بهایی گری و همچنین حکومت رضا شاه اشاره کرد.

سردار سلیمانی به حوادث انقلاب مشروطیت نیز اشاره کرد و افزود: مردم دنبال عدالت خواهی بودند اما به هدایت انگلیس عده ای منحرف شدند و با نفوذ بک فراماسونر در نهایت شیخ فضل الله نوری که خواستار مشروطه مشروعه بود اعدام کردند.

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان ادامه داد: رهبر معظم انقلاب از ابتدای سال ۹۴ تا کنون بیش از ۱۰۰ بار از خطر نفوذ سخن گفته و به مردم و مسئولان از نیت و برنامه های پیچیده ی دشمن در این مورد هشدار داده اند.

وی با تاکید بر اینکه ملت ایران با بصیرت، هوشیاری و حاکمیت تفکر بسیجی در همان مراحل اول برنامه های دشمن را شکست خواهد داد گفت: با این حال چیزی از مسئولیت و وظیفه ی ما در دوران خطر کم نخواهد شد.

سردار سلیمانی ادامه داد: امروز در هیچ صحنه ای سراغ نداریم انگلیس، آمریکا و اسرائیل توانسته باشند توفیقی علیه انقلاب ما به دست آورده باشند اما گاهی اوقات رخنه هایی ایجاد کرده اند و همین موضوع اهمیت توجه به خطر نفوذ را نشان می دهد.

وی خاطرنشان کرد: امروز تفکر بسیجی در مراکز علمی، دانشگاهی، حوزه علمیه، بازار و … تلاش می کند با توسعه وحدت، همدلی، صمیمیت میان مردم و حفظ روحیه ی فداکاری و ایثارگری قدمی در جهت کاهش آلام و تنگناها بردارد.

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان هفته بسیج را یادآور تدبیر حکیمانه امام خمینی (ره) خواند و گفت: امروز نیز رهبر معظم انقلاب در استمرار آن، شجره ی طیبه بسیج را در طراز بالایی قرار دادند.

وی با تاکید بر اینکه هدف بسیج خدمت جهت تحقق اهداف انقلاب و جهان اسلام است تصریح کرد: امروز شاهد رشد تفکر بسیجی در یمن، سوریه، عراق، افغانستان و … هستیم.

سردار سلیمانی در ادامه به حوادث اخیر تروریستی در فرانسه اشاره کرد و گفت: امروز اروپا هم از تجهیز و حمایت تروریست های داعشی اظهار پشیمانی می کند.

وی افزود: تروریست های داعشی را به جان مسلمانان در عراق، سوریه، یمن و … انداختند اما وقتی گریبان خودشان را گرفت تازه متوجه شدند چه خطایی کرده اند.

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان علت ثبات و امنیت جمهوری اسلامی ایران را بیداری و بصیرت مردم عاشورایی کشور خواند و گفت: در این میان به ویژه مردم استان اصفهان با وحدت و حضور در کنار مسئولان در یک جبهه ی واحد مقابل طمع دشمن ایستاده اند که این نتیجه ی حاکمیت تفکر بسیجی است.

سردار سلیمانی با تاکید بر اینکه بسیج در زمینه های فرهنگی، اجتماعی، علمی، آموزشی، فن آورانه، ورزشی، اردویی، گردشگری، اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی در جهت توسعه ی استان برنامه دارد خاطرنشان کرد: در هر صحنه ای که لازم باشد نه به عنوان دستگاهی موازی بلکه به عنوان نیرو و دستگاه تکمیل کننده در جهت تحقق اهداف و راهبردهای توسعه ی انقلاب آماده فعالیت هستیم.

وی در پایان با اشاره به این صحبت رهبر معظم انقلاب که باید حل مشکلات بزرگ کشور را به مردم سپرد گفت: بسیج تشکیلات سازمان یافته ی مردمی در جهت تحقق اهداف انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام/

منبع:صاحب نیوز

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز