یکشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۹
فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان:
 ایستادگی مقابل دشمن نتیجه حاکمیت تفکر بسیجی است/ داعش گریبان حامیانش را گرفت   

سردار سلیمانی به حوادث اخیر تروریستی در فرانسه اشاره کرد و گفت: امروز اروپا هم از تجهیز و حمایت تروریست های داعشی اظهار پشیمانی می کند.

به گزارش ندای اصفهان، به مناسبت نزدیکی ۵ آذر سالروز فرمان امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین و هفته ی بسیج، فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته شهر اصفهان بود.

سردار غلامرضا سلیمانی با اشاره به وقایع و حوادث فتنه ی سال ۸۸ اظهار کرد: تجربه ی این وقایع نشان داد با تکیه بر تفکر بسیجی و ظرفیت بی پایان آن می توان انقلاب را از خطرات مصون نگه داشت.

وی با اشاره به الزامات ۹ گانه رهبر معظم انقلاب در اجرای آن و توجه به خطر نفوذ گفت: نگاه به تاریخ دیرینه ی ایران نشان می دهد دشمنان غربی همواره با هدف تسلط بر شئونات ما قصد ورود به کشور را داشته اند که از آن جمله می توان به واقعه ی تحریم تنباکو، فتنه ی بابی گری و بهایی گری و همچنین حکومت رضا شاه اشاره کرد.

سردار سلیمانی به حوادث انقلاب مشروطیت نیز اشاره کرد و افزود: مردم دنبال عدالت خواهی بودند اما به هدایت انگلیس عده ای منحرف شدند و با نفوذ بک فراماسونر در نهایت شیخ فضل الله نوری که خواستار مشروطه مشروعه بود اعدام کردند.

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان ادامه داد: رهبر معظم انقلاب از ابتدای سال ۹۴ تا کنون بیش از ۱۰۰ بار از خطر نفوذ سخن گفته و به مردم و مسئولان از نیت و برنامه های پیچیده ی دشمن در این مورد هشدار داده اند.

وی با تاکید بر اینکه ملت ایران با بصیرت، هوشیاری و حاکمیت تفکر بسیجی در همان مراحل اول برنامه های دشمن را شکست خواهد داد گفت: با این حال چیزی از مسئولیت و وظیفه ی ما در دوران خطر کم نخواهد شد.

سردار سلیمانی ادامه داد: امروز در هیچ صحنه ای سراغ نداریم انگلیس، آمریکا و اسرائیل توانسته باشند توفیقی علیه انقلاب ما به دست آورده باشند اما گاهی اوقات رخنه هایی ایجاد کرده اند و همین موضوع اهمیت توجه به خطر نفوذ را نشان می دهد.

وی خاطرنشان کرد: امروز تفکر بسیجی در مراکز علمی، دانشگاهی، حوزه علمیه، بازار و … تلاش می کند با توسعه وحدت، همدلی، صمیمیت میان مردم و حفظ روحیه ی فداکاری و ایثارگری قدمی در جهت کاهش آلام و تنگناها بردارد.

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان هفته بسیج را یادآور تدبیر حکیمانه امام خمینی (ره) خواند و گفت: امروز نیز رهبر معظم انقلاب در استمرار آن، شجره ی طیبه بسیج را در طراز بالایی قرار دادند.

وی با تاکید بر اینکه هدف بسیج خدمت جهت تحقق اهداف انقلاب و جهان اسلام است تصریح کرد: امروز شاهد رشد تفکر بسیجی در یمن، سوریه، عراق، افغانستان و … هستیم.

سردار سلیمانی در ادامه به حوادث اخیر تروریستی در فرانسه اشاره کرد و گفت: امروز اروپا هم از تجهیز و حمایت تروریست های داعشی اظهار پشیمانی می کند.

وی افزود: تروریست های داعشی را به جان مسلمانان در عراق، سوریه، یمن و … انداختند اما وقتی گریبان خودشان را گرفت تازه متوجه شدند چه خطایی کرده اند.

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان علت ثبات و امنیت جمهوری اسلامی ایران را بیداری و بصیرت مردم عاشورایی کشور خواند و گفت: در این میان به ویژه مردم استان اصفهان با وحدت و حضور در کنار مسئولان در یک جبهه ی واحد مقابل طمع دشمن ایستاده اند که این نتیجه ی حاکمیت تفکر بسیجی است.

سردار سلیمانی با تاکید بر اینکه بسیج در زمینه های فرهنگی، اجتماعی، علمی، آموزشی، فن آورانه، ورزشی، اردویی، گردشگری، اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی در جهت توسعه ی استان برنامه دارد خاطرنشان کرد: در هر صحنه ای که لازم باشد نه به عنوان دستگاهی موازی بلکه به عنوان نیرو و دستگاه تکمیل کننده در جهت تحقق اهداف و راهبردهای توسعه ی انقلاب آماده فعالیت هستیم.

وی در پایان با اشاره به این صحبت رهبر معظم انقلاب که باید حل مشکلات بزرگ کشور را به مردم سپرد گفت: بسیج تشکیلات سازمان یافته ی مردمی در جهت تحقق اهداف انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام/

منبع:صاحب نیوز

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق