یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اقتصادی
چاپ خبر
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۹
داودی
 دولت با حاشیه‌سازی‌ مسائل اقتصادی را تحت‌الشعاع قرار داده است   

عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: دولت در حل مسائل اقتصادی کشور ناتوان شده و می‌خواهد سر و صدا راه بیندازد و با این حاشیه‌سازی‌ها ناتوانی خود را تحت‌الشعاع قرار دهد.

به گزارش ندای اصفهان، دانیال داودی، عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: دولت‌هایی که در اداره امور کشور ناتوان هستند، معمولا از دامن زدن به حاشیه‌ها برای پنهان کردن ضعف‌های بنیادی خود استفاده می‌کنند.

وی افزود: یکی از همین حاشیه سازی‌ها بحث‌هایی است که توسط مسئولان ارشد دولت در مورد مطبوعات و روزنامه‌هایی که نمایشگاه را تحریم کردند، مطرح می‌شود. مگر نه این است که آقای روحانی معتقدند یک عده معدود با سیاست‌های دولت مخالفند!؟ پس پرداختن در تریبون‌های رسمی کشور به این عده معدود چه دلیلی می‌تواند داشته باشد؟

این فعال دانشجویی ادامه داد: علت چنین کاری توسط رئیس جمهور واضح است. دولت در حل مسائل اقتصادی کشور ناتوان شده و می‌خواهد سر و صدا راه بیندازد و با این حاشیه‌سازی‌ها ناتوانی خود را تحت‌الشعاع قرار دهد.دولتی که به مردم قول داده بود صد روزه مشکلات اقتصادی را حل خواهد کرد، هنوز نتوانسته کاری از پیش ببرد.

عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل تاکید کرد:  دولتمردان می‌گویند ما سال گذشته از رکود گذشتیم! ولی آقای نیلی مشاور اقتصادی دولت می‌گوید تا سال ۹۷ نباید منتظر تغییری جدی در اقتصاد بود و از آن طرف ۴ وزیر به آقای روحانی نامه می‌نویسند که اگر رکود را جدی نگیریم، به زودی با بحران مواجه می‌شویم.

وی افزود: این اظهارات همه در شرایط پسا برجام است، یعنی زمانی که دولت می‌گفت مشکلات اقتصادی را حل خواهد کرد. خب اگر بنا نباشد تعامل با پنج بعلاوه یک، قدرت خرید مردم ما را بالا ببرد، این تعامل چه فایده‌ای دارد؟

داودی در پایان خاطر نشان کرد: دولت برای انحراف اذهان عمومی از مطالبات به حقشان، ذهن مخاطب را درگیر دشمن موهوم و خود ساخته خود و به قول آقای رئیس جمهور تندروهای افراطی می‌کند.

 

منبع:دانشجو

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز