شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۸
زاهدی
 مقام معظم رهبری با ورود دستگاه قضایی به پرونده بورسیه‌ها موافقت کردند   

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی از موافقت مقام معظم رهبری درباره عدم اجرای مصوبه ۶۳۰ شورای عالی انقلاب فرهنکی در موضوع بورسیه‌ها خبر داد.

به گزارش ندای اصفهان، محمدمهدی زاهدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی  درباره پیگیرهای شورای عالی انقلاب فرهنگی در موضوع وضعیت بورسیه‌ها، اظهار داشت: مقام معظم رهبری موافقت کردند که تنها در موضوع بورسیه‌ها مصوبه ۶۳۰ شورای انقلاب فرهنگی اجرا نشود.

وی تاکید کرد: این موافقت به این معنی است که رهبر انقلاب با ورود دستگاه قضایی به پرونده بورسیه‌ها و رسیدگی به شکایت دانشجویان بورسیه‌ای موافقت کرده‌اند.

به گزارش تسنیم، براساس مصوبه ۶۳۰ شورای عالی انقلاب فرهنگی، رسیدگی به امور شکایات و مسائلی که دانشگاه‌ها و دانشگاهیان در امور علمی، آموزشی و پژوهشی با آن مواجه هستند بدون حضور در مراجع قضایی تنها در وزارتخانه‌های علوم، بهداشت و دانشگاه آزاد بررسی می‌شود.

 

منبع:تسنیم

مطالب مرتبط

 1. ناشناس گفت:

  بورسیه های قانونی مشکل دارد!!!!!!!!!!!!!ولی بورسیه مشکل دار و اخراجی از دانشگاه مدیر وزارت علوم می شود!!!!!!!
  0  0
 2. ناشناس گفت:

  از سه هزار و هفتصد بورسیه سی و شش نفر مشکل داشت ،وزارت تدبیر و امید!!!!!!!!باید اینها را از بورس خارج کرده و بقیه بدون مانع تراشی مراحل قانونی خود را طی می کردند.ولی اعتدالیون حیثیت و شرف اجتماعی بورسیه ها را !!!! ازبین بردند حتى در تریبون رسانه ملی گفتند البورسیه و البورسیه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!مگر حرمت موءمن بالاتر از حرمت کعبه نیست؟؟؟پس چگونه مثل آب خوردن آبروی هزاران نخبه بی گناه ریخته می شود!!!!!می گویند از امام المسلمین و حتى امام معصوم میتوان انتقاد کرد !!!!!!!!!!!!! که اولی حرف حقی است اما اراده باطل می کنند!!!همین ها وقتی مورد نقد قرار می گیرند با بدترین روش ها به دفاع بر می خیزند و با توهین آمیز ترین الفاظ منتقدان را مورد لطف قرار می دهند!!!!!!
  0  0
نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق