ندای اصفهان

ویدئوی زیبای دفتر رهبری در کانون توجه رسانه‌های‌ غربی +فیلم

کدخبر: 15070
۲۸ آبان ۱۳۹۴ در ساعت ۴:۲۸ ب.ظ

به گزارش ندای اصفهان، صفحه شبکه اجتماعی منتسب به سپاه پاسداران روز گذشته ویدئو کلیپ زیبای تولید دفتر مقام معظم رهبری را تحت عنوان “چه کسی پشت حملات پاریس است؟” آنهم با روایتی به زبان انگلیسی منتشر کرد که پس از پرداختن موسسه تحقیقات رسانه‌ای خاورمیانه (MEMRI) به آن، در کانون توجه دیگر رسانه‌های غربی واقع شد.

در این ویدئو با اشاره به حوادث تروریستی پاریس، پیام‌های تسلیت سران کشورهای مختلف از جمله عربستان سعودی و آمریکا (که خود از حامیان تروریست‌ جهانی هستند) و اینکه گفته می‌شود داعش مسئول این کشتار بوده؛ به بررسی چگونگی بوجود آمدن داعش پرداخته و در آخر نتیجه گیری می‌شود که خون مردم پاریس روی دست‌های آمریکا و کشورهای غربی است که این فرزند شوم و نامشروع را متولد کردند.

پایگاه خبری تحلیلی واشنگتن فری بیکن (freebeacon) با اشاره به این ویدئو نوشت «راوی در این  فیلم می‌گوید که فرانسه شب‌های خونین و غمگینی را پشت سر گذاشت که گفته می‌شود داعش مسئول ریخته شدن این خون‌ها بوده است. در این فیلم با استفاده از گزارشات رسانه‌های غربی، گفته می‌شود که آمریکا مسئول بوجود آمدن داعش است.»

وبگاه روزنامه تایم رژیم صهیونیستی (timesofisrael) درحالی که دستاویز بهتری جز راوی انگلیسی این ویدئو برای حمله به آن پیدا نکرد با لحنی خصمانه نوشت که صدای راوی با رایانه تولید شده! و افزود «این کلیپ ۴ دقیقه‌ای نشان می‌دهد که آمریکا داعش را برای مقابله با نیروهای شیعه در سوریه و هرجای دیگری ایجاد کرده است.»

نشریه آمریکایی صهیونیستی الجماینر (algemeiner) در تیتر خبر خود اینگونه نوشت که این ویدئو تاکید می‌کند آمریکا داعش را برای منحرف کردن توجهات جهانی از جنایت‌های اسراییل تولید کرده و برای این کار از بقایای حزب بعث و گروه القاعده در عراق استفاده نمود.

پایگاه خبری بلیز (theblaze) نیز با توجه به اطلاعات بیان شده در این کلیپ نوشت که آمریکا مسئول نهایی حملات تروریستی جمعه شب پاریس بوده و باید سرزنش شود «همچنین آمریکا سلاح و منابع مالی مورد نیاز گروه تکفیری (داعش)‌ را تامین کرد.»

لینک دانلود ویدئو

منبع:جام