دوشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
چاپ خبر
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۷
مدیر روابط عمومی دانشکده فنی شهید مهاجر اصفهان:
 علت مسمومیت دانشجویان مهاجر معلوم نیست/ اعلام نتیجه؛ شنبه   

مدیرروابط عمومی دانشکده فنی شهید مهاجراصفهان گفت: علت مسمومیت دانشجویان نامشخص است. جواب آزمایش در ۴۸ ساعت آینده مشخص می‌شود.

به گزارش ندای اصفهان، عالمی، مدیر روابط عمومی دانشکده فنی شهید مهاجر اصفهان، در خصوص مسمومیت غذایی تعدادی از دنشجویان این دانشگاه گفت: ۳۵ نفر از دانشجویان خوابگاهی مسموم شده اند که همان شب به اورژانس فرستاده و درمان شدند.

وی در خصوص علت مسمومیت این دانشجویان، تصریح کرد: علت مسمومیت هنوز نامشخص است و بهداشت نمونه ای را از غذاها گرفته و جواب آزمایش در چهل و هشت ساعت آیند مشخص می شود که جواب و علت را در روز شنبه هفته آینده اعلام خواهیم کرد.

مدیر روابط عمومی دانشکده فنی شهید مهاجر اصفهان در ادامه بیان داشت: احتمال مسمومیت از غذا خیلی کم است زیرا آن شب هفتصد دانشجویی در آن غذا را مصرف کرده اند و هیچ مشکلی برایشان بوجود نیامده و طبق اطلاعات بدست آمده احتمال مسمویت از طریق شیری که آن تعداد دانشجوی مسموم بعداز شام مصرف نموده اند را می دهد.

عالمی در پایان خاطر نشان کرد: دانشجویان معتقدند که علت مسمومیت غذایی بوده و در حال حاضر فضای دانشگاه آرام است.

لازم به ذکر است، حدود ۳۵ دانشجوی دانشکده فنی شهید مهاجر اصفهان به دلیل مسمومیت غذایی راهی بیمارستان شدند، که روز گذشته تعدادی از دانشجویان با برپایی تجمعی ۴ ساعته، خواستار رسیدگی مسئولین دانشگاه به این قضیه شدند.

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق