چهارشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۷
 توقف سوخت‌رسانی در فرودگاه امام بدلیل اختلاف‌حساب!   

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی با اشاره به اینکه اختلاف حساب بین شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی و شرکت سوخت در فرودگاه امام خمینی(ره) باعث توقف سوخت‌رسانی به پروازهای این فرودگاه شده است، گفت: سازمان هواپیمایی در حال رایزنی برای حل این مشکل است.

به گزارش ندای اصفهان ، توقف سوخت‌رسانی به ایرلاین‌های داخلی و خارجی در فرودگاه امام خمینی(ره) مربوط به اختلاف حساب شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی و شرکت سوخت‌رسانی اوج است.

وی با بیان اینکه “اوج” یک شرکت بخش خصوصی ارائه دهنده سوخت در فرودگاه امام خمینی است، ابراز کرد: به‌دلیل اختلاف حساب، شرکت ملی پخش فرآرده‌های نفتی و شرکت اوج حساب‌های یکدیگر را بلوکه کرده‌اند.

وی با اعلام اینکه سوخت‌رسانی به ایرلاین‌های داخلی و خارجی به‌دلیل این اختلاف متوقف شده است، تصریح کرد: به‌دلیل همین اختلاف ذخیره مخازن سوخت فرودگاه امام رو به اتمام است.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی با تأکید بر اینکه آقای عابدزاده معاون وزیر راه و شهرسازی در حال مذاکره با مسئولان مربوطه برای رفع این مشکل است، گفت: اکثر شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی دچار مشکل شده‌اند، مخصوصاً شرکت‌هایی که هواپیماهای بزرگ دارند با محدودیت بیشتری در زمینه سوخت مواجه هستند.

شرفی یادآور شد:‌ سازمان هواپیمایی کشور طی چند ماه اخیر تلاش‌های زیادی کرد که در نهایت منجر به این شد تا ایرلاین‌ها مبالغ قابل توجهی را به شرکت پخش فرآورده‌های نفتی بابت تحویل سوخت پرداخت کنند و مشکلی در این زمینه روی ندهد.

وی ادامه داد: با این برنامه سازمان هواپیمایی بخش زیادی از بدهی‌های ایرلاین‌های داخلی به شرکت پخش پرداخت شده است.

انتهای پیم/

منبع : تسنیم

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق