سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۶

سرلشکر ایزدی در مراسم چهلمین روز شهادت سردار همدانی:

این روزها از پیروزی رزمندگان اسلامی در سوریه و عراق می‌شنوید

معاون راهبردی و اشراف فرماندهی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه انقلاب اسلامی از عقبه و ایدئولوژی قوی و انسان‌های متعهد بسیار برخوردار است، گفت: به طور حتم این روزها از پیروزی رزمندگان اسلامی در سوریه و عراق می‌شنوید.

به گزارش ندای اصفهان ،سرلشکر مصطفی ایزدی معاون راهبردی و اشراف فرماندهی ستاد کل نیروهای مسلح در مراسم چهلمین روز شهادت سردار همدانی در جمع خبرنگاران گفت: همانطور که ملاحظه می ‌کنید ایران اسلامی یک کشور با ثبات و با امنیت است که در منطقه پرتلاطم جنوب غربی آسیا موجودیت دارد.

وی افزود: این امنیت به واسطه تلاش‌ها و مجاهدت‌های شهیدان بزرگواری مانند شهید سردار همدانی است که از ابتدای انقلاب در داخل کشور در مبارزه با ضد انقلاب و بعد هم در راستای حمایت از جبهه مقاومت در کرانه‌های دور به نبرد پرداختند.

ایزدی تصریح کرد: اگر ما قوه دفاعی و زور در صحنه نداشته باشیم قطعا تهدیدات متوجه ما نیز خواهد شد و همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند برخی کشورهای مرتجع منطقه مشوق این امر هستند، ما باید کاملا هوشیار و بیدار باشیم.

وی در ادامه در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه اخیرا خبرهایی از برنامه‌ریزی‌های داعش برای اقدامات تروریستی در ایران و آمریکا بعد از فرانسه منتشر شده است و وزیر اطلاعات نیز داعش را مهم‌ترین تهدید علیه جمهوری اسلامی ایران خوانده است گفت: ما یک انقلاب را با فراز و نشیب‌های زیادی پیش‌برده و از آن دفاع کردیم، نظام جمهوری  اسلامی و نیروهای مسلح آن هوشیار هستند و با اینکه در اطراف کشور ما فجایع زیادی مانند جریان داعش وجود دارد، همچنان توانسته‌ایم از امنیت کشور پاسداری کنیم و اگر ما هوشیار و بیدار باشیم و به وظیفه خود عمل کنیم این مسیر تداوم خواهد داشت.

ایزدی در ادامه در افزود: شما دیدید صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی پیروزی بود. انقلاب اسلامی از عقبه، ایدئولوژیی قوی نه تنها در ایران بلکه در منطقه و جهان برخوردار است.

وی در خاتمه اظهار داشت: این حرکت در نقاط عطف مختلفی با پیروزی گذشته و در سوریه نیز پیروز خواهد شد و این روزها هم حتما از پیروز رزمندگان اسلام در سوریه و عراق می‌شنویم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
ثبت نام حوزه علمیه مشکات اصفهان/ طرح تحولی ویژه دانشجویان/ کلیک کن
ثبت نام حوزه علمیه مشکات اصفهان/ طرح تحولی ویژه دانشجویان/ کلیک کن
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715