دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۶
سرلشکر ایزدی در مراسم چهلمین روز شهادت سردار همدانی:
 این روزها از پیروزی رزمندگان اسلامی در سوریه و عراق می‌شنوید   

معاون راهبردی و اشراف فرماندهی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه انقلاب اسلامی از عقبه و ایدئولوژی قوی و انسان‌های متعهد بسیار برخوردار است، گفت: به طور حتم این روزها از پیروزی رزمندگان اسلامی در سوریه و عراق می‌شنوید.

به گزارش ندای اصفهان ،سرلشکر مصطفی ایزدی معاون راهبردی و اشراف فرماندهی ستاد کل نیروهای مسلح در مراسم چهلمین روز شهادت سردار همدانی در جمع خبرنگاران گفت: همانطور که ملاحظه می ‌کنید ایران اسلامی یک کشور با ثبات و با امنیت است که در منطقه پرتلاطم جنوب غربی آسیا موجودیت دارد.

وی افزود: این امنیت به واسطه تلاش‌ها و مجاهدت‌های شهیدان بزرگواری مانند شهید سردار همدانی است که از ابتدای انقلاب در داخل کشور در مبارزه با ضد انقلاب و بعد هم در راستای حمایت از جبهه مقاومت در کرانه‌های دور به نبرد پرداختند.

ایزدی تصریح کرد: اگر ما قوه دفاعی و زور در صحنه نداشته باشیم قطعا تهدیدات متوجه ما نیز خواهد شد و همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند برخی کشورهای مرتجع منطقه مشوق این امر هستند، ما باید کاملا هوشیار و بیدار باشیم.

وی در ادامه در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه اخیرا خبرهایی از برنامه‌ریزی‌های داعش برای اقدامات تروریستی در ایران و آمریکا بعد از فرانسه منتشر شده است و وزیر اطلاعات نیز داعش را مهم‌ترین تهدید علیه جمهوری اسلامی ایران خوانده است گفت: ما یک انقلاب را با فراز و نشیب‌های زیادی پیش‌برده و از آن دفاع کردیم، نظام جمهوری  اسلامی و نیروهای مسلح آن هوشیار هستند و با اینکه در اطراف کشور ما فجایع زیادی مانند جریان داعش وجود دارد، همچنان توانسته‌ایم از امنیت کشور پاسداری کنیم و اگر ما هوشیار و بیدار باشیم و به وظیفه خود عمل کنیم این مسیر تداوم خواهد داشت.

ایزدی در ادامه در افزود: شما دیدید صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی پیروزی بود. انقلاب اسلامی از عقبه، ایدئولوژیی قوی نه تنها در ایران بلکه در منطقه و جهان برخوردار است.

وی در خاتمه اظهار داشت: این حرکت در نقاط عطف مختلفی با پیروزی گذشته و در سوریه نیز پیروز خواهد شد و این روزها هم حتما از پیروز رزمندگان اسلام در سوریه و عراق می‌شنویم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق