شنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۱
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
۱۲:۰۰ - ۱۴۰۰/۱۲/۱۹

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اصفهان؛

آخرین جزئیات میزبانی امسال اصفهان از مسافران نوروزی

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اصفهان گفت: : امسال به جای استفاده از بروشور، راهنمایان به صورت چهره به چهره و با بهره گیری از سامانه دیجیتال اتاق بازرگانی، خدمات مورد نیاز گردشگران را ارائه می‌دهند.

به گزارش ندای اصفهان،علیرضا ایزدی، درباره وضعیت میزبانی اصفهان از مسافران نوروزی اظهارداشت: باتوجه به شرایط کرونایی و به روال سال‌های قبل برنامه خوبی را با همکاری ستاد تسهیلات سفر برای میزبانی خوب طراحی کردیم.

وی افزود: برای میزبانی مناسب و خوب تیم‌های نظارتی ۴۰ روز است که مجموعه‌های خدمات‌رسان، کارهای نظارتی را انجام می‌دهند و در کنار آن امسال برای پرکردن اوقات فراغت مسافران و خدمات بهتر نوروزگاه‌ها و بازارچه‌های صنایع دستی را به فراخور مناطق پرتردد شهر انجام خواهیم داد و نوروزگاه‌های متفاوت با تم نشاط را برای شهر و شهرستان‌های استان داریم.

راهنمایان، جایگزین بروشورها

ایزدی خاطر نشان کرد: امسال به جای استفاده از بروشور، راهنمایان را برای اجرای این طرح قرار دادیم؛ راهنمایان آموزش دیده بالغ بر ۱۰۰ نفر هستند که در هر مکان حداقل سه نفر مستقر خواهند شد که به صورت چهره به چهره و با بهره‌گیری از سامانه دیجیتال اتاق بازرگانی تحت عنوان داستان‌های ناگفته، ناشناخته استان اصفهان خدمات مورد نیاز گردشگران را ارائه می‌دهند.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اصفهان با اشاره به خدمات میزبانی اصفهان برای مسافران گفت: در حال را‌ اندازی سامانه مسافریار هستیم که در اخر هفته از آن رونمایی خواهیم کرد؛ در این سامانه اطلاعات جامع و کامل در خصوص اسکان، پذیرایی و افزایش رضایتمندی مسافران را خواهیم داشت؛ با همکاری شهرداری هم بنا شد ۱۵نفر از افراد آموزش دیده را در مرکز ۱۳۷مستقر کنیم که پاسخگوی مردم درباره مشکلات و نیازهای گردشگران باشند.

سامانه مسافریار، برای تسهیل خدمات به مسافران

وی افزود: یک پایگاه به عنوان پایگاه پشتیبان در مسجد جامع قرار دادیم و سعی کردیم میدان نقش جهان را با حداکثر زمان برای گردشگران باز کنیم؛ ۴۱نقطه در شهر را مجموعه هلال احمر و ۱۰ نقطه بین راهی را مجموعه راهور، هلال احمر و ستاد برای راهنمایی مسافران بر عهده گرفتند و هر عزیزی وارد می‌شود با همکاری مخابرات پیامکی برای آنها ارسال می‌شود که می‌توانند به سامانه مسافریار متصل شوند و از خدماتش استفاده کند.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


مسابقه کاریزمن11: هدایت روابط دختر و پسر به ازدواج (کلیک کنید)
مسابقه کاریزمن11: هدایت روابط دختر و پسر به ازدواج (کلیک کنید)
آموزش سواد رسانه به کودکان- خرید کتاب قصه های کرمیلو
آموزش سواد رسانه به کودکان- خرید کتاب قصه های کرمیلو
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715