سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
۰۲:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۴/۱۸
 اقامه نماز عید فطر امسال در مصلای اصفهان+ آخرین تصاویر آماده سازی   

دكتر رسول زرگرپور روز سه شنبه در بازديد از مصلاي اصفهان با اشاره به مشكلات موجود در ميدان امام (ره) اصفهان براي برگزاري نماز جمعه، تصريح كرد: پروژه مصلاي اصفهان باعث شرمندگي مسوولان استان اصفهان شده است، اين پروژه مي توانست ۴ ساله تمام شود، اما متاسفانه بعد از ۲۰ سال هنوز به بهره ‌برداری نرسید‌ه‌ است.

به گزارش ندای اصفهان به نقل از  ایمنا، دکتر رسول زرگرپور روز سه شنبه در بازدید از مصلای اصفهان با اشاره به مشکلات موجود در میدان امام (ره) اصفهان برای برگزاری نماز جمعه، تصریح کرد: پروژه مصلای اصفهان باعث شرمندگی مسوولان استان اصفهان شده است، این پروژه می توانست ۴ ساله تمام شود، اما متاسفانه بعد از ۲۰ سال هنوز به بهره ‌برداری نرسید‌ه‌ است.
وی حضور مردم  در مصلای اصفهان را برای پیگیری جدی مسوولان ضروری دانست و افزود: در شأن مردم متدین استان اصفهان با وجود این همه ایثار و فداکاری نیست که برای برگزاری نماز جمعه مصلی نداشته باشند.
استاندار اصفهان از رفع مشکلات ساخت مصلای اصفهان خبر داد و خاطرنشان کرد: مشکلات اصلی مصلای اصفهان شامل مشکلات حقوقی، معماری و مالی بود که با جلسات متعدد و تلاش مسوولان رفع شد.
زرگرپور گفت: برای اتمام فاز اول پروژه ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است که در حال حاضر ۴۰ میلیارد تومان از این اعتبار تامین شده است و با کمک مردم و مسوولان اعتبار این طرح تامین خواهد شد.
وی با اشاره به برکت برگزاری نماز عید فطر برای افتتاح این طرح، اظهار کرد: با کمک ستاد اقامه نماز جمعه استان اصفهان و در صورت تایید امام جمعه موقت اصفهان، قرار شد نماز عید فطر امسال در مصلای اصفهان برگزار شود، اما باید امکانات زیباسازی، جایگاه نماز و سرویس بهداشتی برای حدود ۳۰ هزار تامین شود.
استاندار اصفهان در خصوص آخرین وضعیت متروی اصفهان نیز افزود: تا ۲ ماه آینده شاهد بهره برداری از بخش قابل توجهی از پروژه مترو اصفهان خواهیم بود.


برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز