جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۱:۳۸ - ۱۴۰۰/۱۲/۰۸

شهردار نجف‌آباد هم از حضور در شورای شهر اصفهان انصراف داد

شهردار نجف‌آباد با بیان اینکه از عضویت در شورای اسلامی شهر اصفهان انصراف داده‌ام، گفت: تمام تمرکز من و مدیریت شهری بر خدمت به مردم نجف‌آباد متمرکز شده است.

به گزارش ندای اصفهان،عبدالرسول امامی شهردار نجف‌آباد با بیان اینکه خدمت به مردم توفیقی است که در هر جایگاه باید پاس داشته شود، گفت: هرکس که خود را در مدار خدمت قرار می دهد باید بدون توجه به عنوان و مقام، صرفا دغدغه حل مسائل مردم را داشته باشد.

وی در ادامه افزود: اینجانب از روز قبول مسوولیت شهرداری نجف‌آباد هیچ دغدغه‌ای جز حرکت جریان خدمت به شهر و شهروندان فهیم و انقلابی نجف‌آباد و تعهدی که نسبت به شورای اسلامی شهر عهده‌دار شدم، نداشته و ندارم. جریان خدمت نجف‌آباد به فضل الهی با قدرت ادامه خواهد داشت و تمام ظرفیت‌های موجود در خصوص بهبود شرایط عمرانی، فرهنگی و اجتماعی نجف‌آباد با قوت استمرار خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: پروژه‌های متعددی در نجف‌آباد وجود دارد که متاسفانه به حالت نیمه تعطیل درآمده بود و طرح جریان شهر این پروژه‌ها را احیا کرده است و همگی در حال اجرا است و بزودی اخبار اتمام و پیشرفت این پروژه‌ها به گوش مردم شریف نجف آباد خواهد رسید و مردم شاهد آثار مثبت آن در شهر خواهند بود.

شهردار نجف‌آباد با بیان اینکه خدمت به مردم نجف‌آباد را افتخاری در کارنامه فعالیت‌های خود می‌دانم، تصریح کرد: از همین رو خود را متعهد به مسوولیت شهرداری شهر ریشه‌دار نجف‌آباد می دانم و از عضویت شورای اسلامی شهر اصفهان انصراف داده و به فضل الهی با قدرت بیش از پیش به فعالیت خود در نجف آباد شهر شهیدان کاظمی و حججی می‌پردازم.

وی با تأکید بر ضرورت تمرکز مدیریت شهری بر خدمت بیشتر و در خور شأن شهر و مردم نجف‌آباد اظهار کرد: از نخستین لحظه حضور در نجف آباد به عنوان شهردار تمام تمرکز من بر روی خدمت در این شهر و انجام تعهداتی که در قبال اعتماد اعضای شورای شهر عهده‌دار شده‌ام بوده است و هرگونه اخبار مبنی بر رایزنی برای حضور در شورای شهر اصفهان را تکذیب می‌کنم.

 پیش از این  غلامحسین صادقیان از عضویت در شورای شهر اصفهان انصراف داده بود و طبق قانون باید عضو علی‌البدل جایگزین صادقیان شود.

رضا امینی شهردار اهواز اولین عضو علی‌البدل بود که از حضور درشورا انصراف داد  و عبدالرسول امامی شهردار نجف‌آباد هم به عنوان علی‌البدل دوم انصراف خود را اعلام کرد.

انتهای پیام/

منبع:فارس

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


مسابقه کاریزمن11: هدایت روابط دختر و پسر به ازدواج (کلیک کنید)
مسابقه کاریزمن11: هدایت روابط دختر و پسر به ازدواج (کلیک کنید)
آموزش سواد رسانه به کودکان- خرید کتاب قصه های کرمیلو
آموزش سواد رسانه به کودکان- خرید کتاب قصه های کرمیلو
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715