یکشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۱
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۰۷:۵۸ - ۱۴۰۰/۱۲/۰۳

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اصفهان:

تفاوت جشنواره داناب اصفهان با سایر استان‌ها/ مهلت ارسال آثار تا تیر 1401 ادامه دارد

اختتامیه جشنواره داناب ۲۷ بهمن ماه برگزار می‌شود، و اصفهان تنها استان کشور است که امسال طرح داناب را بدون حضور مشاور، توسط مجموعه شرکت آب منطقه‌ای انجام داده است

به گزارش ندای اصفهان، مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اصفهان اظهار کرد: در طرح داناب امسال با وجود شیوع بیماری کووید 19، بیش از12 هزار اثر از دانش آموزان استان اصفهان به دبیرخانه ارسال شد که در بررسی آثار رسیده به دبیرخانه، مناطق آموزش و پرورش ناحیه 3 اصفهان، شهرستانهای شهرضا، برخوار، خمینی شهر، فولادشهر به ترتیب بالاترین تعداد شرکت کننده را دارا بودند. شفائی افزود: از تعداد آثار ارسالی در کل استان اصفهان بیش از 1200 اثر در سال تحصیلی 1400-1399 به عنوان برگزیده های دانش آموزی معرفی شدند.
در همایش ملی طرح داناب معاونت حفاظت و بهره برداری، معاون آموزش و پرورش، پیشکسوت و بنیان گذار طرح داناب در کشور، مدیر روابط عمومی و امور اجتماعی نیز صحبت های پیرامون این طرح و اهمیت و بررسی اجتماعی آن ارائه دادند.

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اصفهان با تأکید بر اینکه این جشنواره در 13 عنوان شامل پادکست، نقاشی، وبلاگ، تحقیق، روزنامه دیواری، شعر، ماکت، داستان، عکس، فیلم ، پاورپوینت و ایده است، گفت: در آیین مجازی پایانی دهمین همایش طرح داناب، عملکرد یک ساله طرح ارائه شد.

شفائی افزود: با توجه محدودیت جمعیت جلسات و عدم امکان حضور کلیه رابطان در مراسم، جوایز دانش آموزان، رابطان و کارشناسان آموزش و پرورش طی برنامه زمان بندی تحویل رابطان مناطق خواهد شد. شفائی با تأکید بر اینکه برای دریافت آثار جدید سایت داناب از روز جمعه 13 اسفند به مناسبت روز ملی آب بازگشایی می شود، گفت: کتابهای سه مقطع و شیوه نامه داناب در سایت شرکت با آدرس www.danab.esrw.ir قابل مشاهده است. وی تصریح کرد: مهلت برای ارسال آثار تا آخر یکم تیر ماه سال 1401 ادامه دارد.

دبیر اجرایی همایش داناب در اصفهان، مهنور گیتی فر نیز در بخش دیگری از این مراسم دربارۀ افزایش مشارکت دانش آموزان و معلمین در سال تحصیلی 1400-99 با توجه به شیوع ویروس کرونا عنوان کرد: طرح داناب در استان باعث شده تعداد زیادی طرح توسط دانش آموزان در حوزه آب خلاقیت های جالب ارائه دهند.

وی با اشاره به اینکه تا پیش از کرونا آموزش های طرح داناب در سراسر استان به صورت مدرسه به مدرسه انجام می شد، اظهار کرد: بعد از شیوع کرونا، آموزش های مربوط به طرح داناب به صورت آنلاین ارائه شد.

دبیر اجرایی همایش داناب در اصفهان، با بیان اینکه اصفهان جزو نخستین استان های کشور است که طرح داناب را به صورت سایت اجرا می کند، گفت: دانش آموزان و رابطان از طریق سایت آثار خود را در مقطع زمانی مشخص بارگذاری کردند و سپس شرکت آب منطقه ای این آثار را با مشخصات شهرستان، مدرسه و دانش آموزان دانلود و دریافت کرد.

گیتی‌فر یادآور شد: داوری این جشنواره ملی در هر استان به صورت جداگانه انجام می شود. به گفته دبیر اجرایی همایش داناب در اصفهان، طی سال جاری اجرای طرح داناب در راستای حفظ محیط زیست بود و با توجه به سایت محور بودن برپایی جشنواره داناب در سال جاری، استفاده از کاغذ و هزینه های پستی به طور کامل حذف شده است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


مسابقه کاریزمن11: هدایت روابط دختر و پسر به ازدواج (کلیک کنید)
مسابقه کاریزمن11: هدایت روابط دختر و پسر به ازدواج (کلیک کنید)
آموزش سواد رسانه به کودکان- خرید کتاب قصه های کرمیلو
آموزش سواد رسانه به کودکان- خرید کتاب قصه های کرمیلو
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715