سه شنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۵
قائم‌مقام وزیر کشور:
 ارائه «گزارش آسیب‌های اجتماعی» به رهبری و مسئولان ارشد نظام   

قائم‌مقام وزیر کشور جزئیاتی از دو جلسه اخیر مقام معظم رهبری با مسئولان ارشد نظام به‌منظور بررسی آسیب‌های اجتماعی کشور و ارائه گزارش مفصلی از وضعیت موجود به این مقامات را تشریح کرد.

به گزارش ندای اصفهان، حسینعلی امیری ، با اشاره به برگزاری دو جلسه در حوزه آسیب‌های اجتماعی و ارائه وضعیت موجود این آسیب‌ها در کشور به مسئولان عالی نظام، اظهار داشت:‌ همواره موضوع آسیب‌های اجتماعی در شورای اجتماعی کشور که به‌ریاست وزیر کشور برگزار می‌شود در تاریخ‌های مقرر پیگیری شده و با توجه به وضعیت موجود و اقدامات انجام شده، گزارش مفصلی از وضعیت موجود تهیه شده است.

قائم مقام وزیر کشور ادامه داد: به‌دنبال تهیه این گزارش، گزارش مذکور در دو جلسه که در بالاترین سطوح نظام و با حضور بالاترین مقام‌های کشور برگزار شد، ارائه شده است.

امیری افزود: در این جلسات و پس از بررسی‌های انجام شده، دستگاه‌های مختلفی مکلف شدند تا آسیب‌شناسی‌های انجام شده و راهکارهای ارائه شده برای حل این آسیب‌ها را پیگیری کنند و نتایج آن‌ها را در زمان مشخص شده به مقامات عالی نظام ارائه دهند.

وی در ادامه از ارائه توضیحات بیشتر در خصوص این جلسات که با حضور مقام معظم رهبری و مسئولان ارشد نظام برای بررسی راهکارهای آسیب‌های اجتماعی برگزار شد، خودداری کرد.

 

منبع:تسنیم

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


ایرانی بخرید
ایرانی بخرید
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
میدان نیوز
میدان نیوز
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق