جمعه ۰۳ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۵
قائم‌مقام وزیر کشور:
 ارائه «گزارش آسیب‌های اجتماعی» به رهبری و مسئولان ارشد نظام   

قائم‌مقام وزیر کشور جزئیاتی از دو جلسه اخیر مقام معظم رهبری با مسئولان ارشد نظام به‌منظور بررسی آسیب‌های اجتماعی کشور و ارائه گزارش مفصلی از وضعیت موجود به این مقامات را تشریح کرد.

به گزارش ندای اصفهان، حسینعلی امیری ، با اشاره به برگزاری دو جلسه در حوزه آسیب‌های اجتماعی و ارائه وضعیت موجود این آسیب‌ها در کشور به مسئولان عالی نظام، اظهار داشت:‌ همواره موضوع آسیب‌های اجتماعی در شورای اجتماعی کشور که به‌ریاست وزیر کشور برگزار می‌شود در تاریخ‌های مقرر پیگیری شده و با توجه به وضعیت موجود و اقدامات انجام شده، گزارش مفصلی از وضعیت موجود تهیه شده است.

قائم مقام وزیر کشور ادامه داد: به‌دنبال تهیه این گزارش، گزارش مذکور در دو جلسه که در بالاترین سطوح نظام و با حضور بالاترین مقام‌های کشور برگزار شد، ارائه شده است.

امیری افزود: در این جلسات و پس از بررسی‌های انجام شده، دستگاه‌های مختلفی مکلف شدند تا آسیب‌شناسی‌های انجام شده و راهکارهای ارائه شده برای حل این آسیب‌ها را پیگیری کنند و نتایج آن‌ها را در زمان مشخص شده به مقامات عالی نظام ارائه دهند.

وی در ادامه از ارائه توضیحات بیشتر در خصوص این جلسات که با حضور مقام معظم رهبری و مسئولان ارشد نظام برای بررسی راهکارهای آسیب‌های اجتماعی برگزار شد، خودداری کرد.

 

منبع:تسنیم

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق