جمعه ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۵
عضو شورای مرکزی حزب مردم‌سالاری:
 ادعای محوریت کارگزاران در اصلاح‌طلبان ناشی از حس پدرخواندگی است/اظهارات عطریانفر “بی‌اساس” است   

عضو شورای مرکزی حزب مردم‌سالاری با بیان اینکه ادعای محوریت حزب کارگزاران در جریان اصلاحات به دلیل خودبزرگ‌بینی وحس پدرخواندگی است، گفت: اظهارات آقای عطریانفر را بی اساس می‌دانم.

به گزارش ندای اصفهان، حجت‌الاسلام حسین قیومی عضو شورای مرکزی حزب مردم‌سالاری در خصوص اظهارات محمد عطریانفر عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران مبنی بر اینکه کارگزاران میان اصلاح‌طلبان از موقعیت فعّال، برجسته‌ و محوری برخوردار است، اظهار داشت: بنده اظهارات آقای عطریانفر را بی‌اساس می‌دانم.

وی ادامه داد: اینگونه اظهارات ناشی از خود بزرگ بینی است که برخی‌ها دارند؛ در سال ۸۸ که آن غائله بوجود آمد، تنها حزبی که کنگره برگزار کرد، حزب مردم سالاری بود و این حزب سالیانه کنگره و همایش‌های فصلی برگزار می‌کند.

عضو شورای مرکزی حزب مردم‌سالاری افزود: حزب مردم سالاری در سراسر ایران دفتر و نیروهای فعال دارد و تنها حزبی که می‌توان گفت در شرایط سال ۱۳۸۸ زنده و فعال بوده، مردم سالاری بود. حالا چگونه برخی می‌خواهند این موضوع را فراموش کنند؟ گویا بادگرمی از یک طرف به آنها خورده و این احساس را پیدا کرده‌اند.

قیومی گفت: آقای عطریانفر یا از سر بی توجهی این اظهارات را بیان کرده است یا نمی‌خواهد سایر احزاب را ببیند و از سر تغافل این حرف را می‌زند.

وی ضمن توصیه به همه احزاب و گروه‌ها افزود: من به همه گروه‌ها اعم از راست و چپ متذکر می‌شوم تا مادامی که ما همدیگر را به رسمیت نشناسیم، این مشکلات وجود خواهد داشت. قضیه ما فلسطین و اسرائیل نیست که برخی (عطریانفر) بگویند ما این‌ها را به رسمیت نمی‌شناسیم.

عضو شورای مرکزی حزب مردم‌سالاری تصریح کرد: اگر حقایق و واقعیت‌ها را بپذیریم، این مسائل پیش نمی‌آید؛ به نظر بنده این گونه اظهارات به این دلیل است که فقط خودشان را می‌بینند و تصور می‌کنند پدر خوانده‌ای هستند که در هر شرایط دوباره سر برآوردند و بگویند فقط ما هستیم و دیگران نیستند.

قیومی با تأکید براینکه حزب مردم سالاری حزب قوی محسوب می‌شود و در سراسر کشور فعال است، گفت: در کشور احزاب کوچک نیز وجود دارد که مجوز و پایگاه دارند؛ بهتر است آقای عطریانفر در اظهارات خود لااقل احزاب را دسته‌بندی می‌کردند؛ نه اینکه بگویند احزاب هیچ برنامه‌ای ندارند. شما از کجا می‌دانید که احزاب دیگر برنامه‌ای ندارند؟

وی گفت: بنده به عنوان عضو شورای مرکزی حزب مردم سالاری با صراحت می‌گویم که ما تَن به مصلحت داده‌ایم و نمی‌خواهیم تک روی کنیم و اگر بخواهیم برای کل ایران لیست بدهیم، داریم.

 

منبع:تسنیم

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز