جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اقتصادی
چاپ خبر
۰۹:۳۸ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۶

کسب درآمد فوق العاده با انجام خدمات سئو سایت در سال 1400

یک متخصص سئو می‌تواند فروش یک سایت را بالا ببرد. عموماً به این صورت است که متخصصین سئو در این نوع از قراردادها به صورت درصدی فعالیت می‌کنند و در این حالت هرچقدر فروش را بالاتر ببرند درآمد آنها هم بیشتر خواهد شد

ندای اصفهان- آگهی/

حقوق یک فرد متخصص سئو در اصفهان و ایران ماهانه به صورت میانگین ۱۰ میلیون تومان می‌باشد و همچنین ارائه انجام خدمات سئو سایت در بک اند سئو خدمات سئو دریافت کنید اما این حقوق به موارد زیادی بستگی دارد که در این مطلب به صورت کامل در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

سئو چیست؟

پیش از هرچیزی اول در مورد سئو و قدرت سئو صحبت کنیم که ممکن است خیلی از افراد سوال داشته باشند سئو چیست؟ سئو یعنی به مجموعه‌ای از کارهایی که بر روی یک سایت یا یک صفحه‌ای از سایت انجام شود تا آن صفحه روی یک کلمه مشخص به صفحه اول گوگل یا لینک یک گوگل برسد را سئو می گویند. پیمان تنگستانی مدیر سایت خدماتی بک اند سئو در انجام خدمات سئو سایت می توانید کلیک کنید تا از ارائه خدمات بهره مند شوید.

کلمه آموزش زبان انگلیسی ماهانه بیش از پنجاه هزار بار در گوگل سرچ می‌شود، حال فرض کنید یک سایت داشته باشید و روی کلمه آموزش زبان انگلیسی جزو سه نتیجه اول صفحه اول گوگل باشد و یک محصول آموزشی داشته باشید فقط به ارزش ۲۰۰ هزارتومان، حال از این پنجاه هزارنفری که در ماه این کلمه را سرچ می‌کنند فقط پنج هزارنفر وارد سایت شما شوند و فقط صد نفر از شما این محصول را خریداری کنند شما ماهانه بیست میلیون تومان درآمد خواهید داشت. این بخشی از قدرت سئو و گوگل هست که یکی از مهمترین بخش‌های دنیای دیجیتال می‌باشد و باید به شدت مورد اهمیت مدیران کسب و کارها باشد.

انجام خدمات سئو سایت

سئو و بهینه سازی سایت بستگی به موارد زیادی دارد، مواردی همچون تجربه سئوکار، حوزه کاری که قرار هست فعالیت کند، رزومه سئوکار و موارد دیگر که در نهایت درآمد متخصص سئو در اصفهان را مشخص می‌کند. در کمترین حالت متخصص سئو ماهانه بیش از ۴ میلیون درآمد دارد که این درآمد می‌تواند به صورت حقوق ماهانه باشد یا به صورت دریافت پروژه سئو. حال اگر شما رزومه خوبی داشته باشید و با تجربه باشید در این حوزه قطعاً درآمد شما بیشتر خواهد بود. متخصصین سئو زیادی در ایران هستند که میانگین ماهانه بیش از ۵۰ میلیون تومان و صد میلیون تومان درآمد دارند.

روش‌های کسب درآمد از خدمات سئو سایت

برای سئو شما می‌توانید از روش‌های زیادی کسب درآمد کنید که صورت کلی در ادامه با برخی از آنها آشنا خواهیم شد؛

دریافت پروژه سئو: در این روش مدیران سایت‌های دیگر به شما پروژه می‌دهند یعنی از شما درخواست می‌کنند که سایت آنها را روی کلمات مشخص به صفحه اول گوگل برسانید.

سئو سایت شخصی: شما در این صورت یک سایت شخصی شخصی برای حوزه کاری خود خواهید داشت، برای مثال سایتی در زمینه آموزش دارید و می‌توانید روی کلمات هدفمند خود سئو کنید و به صفحه اول گوگل و لینک یک برسید و ورودی زیادی به سمت سایت شما خواهد آمد و می‌توانید در این صورت فروش بالایی را هم داشته باشید. سعی کنید در هر حالتی برای خودتان نیز یک سایت شخصی هم داشته باشید چون برندینگ شما روی این موارد قابل انجام است.

خدمات سئو سایت: اگر در زمینه سئو مهارت خوبی دارید می‌توانید به کسب و کارها خدمات سئو سایت بدهید، یعنی مسیر سئو سایت آنها را بررسی نمایید و راهکار سئو بدهید. پیمان تنگستانی یکی از مشاوران سئو بک اند سئو که می توانید برای دریافت خدمات سئو اینجا کلیک کنید و سئو سایت خود را به ما بسپارید.

تحلیل گر سئو: یکی از بخش‌های جالب خدمات سئو این می‌باشد که شما تحلیلگر سئو باشید. یعنی توانایی این را دارید که می‌توانید سایت‌های رقبا را تحلیل و بررسی کنید و گزارش کار کامی در اختیار مدیران سایت قرار دهید.

افزایش فروش: شاید کمتر به این مورد توجه کرده باشید، اما یک متخصص سئو می‌تواند فروش یک سایت را بالا ببرد. عموماً به این صورت است که متخصصین سئو در این نوع از قراردادها به صورت درصدی فعالیت می‌کنند و در این حالت هرچقدر فروش را بالاتر ببرند درآمد آنها هم بیشتر خواهد شد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


مسابقه کاریزمن11: هدایت روابط دختر و پسر به ازدواج (کلیک کنید)
مسابقه کاریزمن11: هدایت روابط دختر و پسر به ازدواج (کلیک کنید)
آموزش سواد رسانه به کودکان- خرید کتاب قصه های کرمیلو
آموزش سواد رسانه به کودکان- خرید کتاب قصه های کرمیلو
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715