شنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۲:۰۶ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۸

احیای زاینده‌رود و رفع بحران در دستور کار دولت قرار گیرد

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ ردیف بودجه‌ای برای حل بحران زاینده‌رود در نظر گرفته نشده و رفع بحران و احیای زاینده‌رود باید در دستور کار دولت قرار گیرد.

به گزارش ندای اصفهان،حجت‌الاسلام حسین میرزایی‌ پیرامون وضعیت بودجه عمرانی اصفهان در بودجه 1401 اظهار داشت: به دلیل نبود پول، نه تنها وضعیت بودجه عمرانی اصفهان بلکه وضعیت بودجه عمرانی کل کشور در شرایط مناسبی قرار ندارد.

وی در مورد بودجه لحاظ شده برای بحران زاینده رود بیان کرد: هیچ ردیف بودجه‌ای برای این موضوع در نظر گرفته نشده است و ظاهراً آقای رئیس جمهور و همکارانشان صدای العطش مردم شریف اصفهان، چهارمحال بختیاری و یزد را در عمل نشنیدند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: با آنکه آقای رئیس جمهور دستور احیاء زاینده‌رود را صادر کردند اما در قانون بودجه هیچ ردیف و ریالی برای بحران آب در این منطقه در نظر نگرفته‌اند.

بیشتر بخوانید

وی درخصوص واکنش نمایندگان نسبت به عدم اختصاص بودجه به بحران زاینده رود، گفت: تا به امروز ضمن ارائه تذکر از سوی نمایندگان مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی از وزیر نیرو نیز در این رابطه سوالاتی پرسیده‌ایم و امیدوار هستیم که در این زمینه اتفاقی صورت گیرد.

حجت‌الاسلام میرزایی با اشاره به دیگر مشکلات این موضوع تصریح کرد: همچنین در این راستا پیگیر تداوم دستور رئیس جمهور مبنی بر رفع بحران و احیای زاینده‌رود هستیم.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715