شنبه ۰۴ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۵
 طرح نمایندگان ایالت ویسکانسین آمریکا برای تحریم ایران   

نمایندگان ایالت ویسکانسین آمریکا طرحی را ارائه کرده‌اند که براساس آن هرگونه تجارت و سرمایه‌گذاری در ایران یا با ایران از سوی شرکت‌ها و نهادهای این ایالت ممنوع خواهد شد.

به گزارش ندای اصفهان، نمایندگان ایالت ویسکانسین آمریکا طرحی را ارائه کرده اند که براساس آن هرگونه تجارت و سرمایه گذاری در ایران یا با ایران از سوی شرکتها و نهادهای این ایالت ممنوع خواهد شد.

این طرح که توسط «دال کیوگنا» قانونگذار جمهوریخواه و سناتور «لیه ووکمیر» ارائه شده است سرمایه گذاران را از همکاری با شرکتهایی که دارای روابط تجاری با ایران هستند یا در این کشور سرمایه گذاری میکنند یا تحت مالکیت ایران هستند را منع میکند. این طرح همچنین سرمایه گذاری در هر شرکتی که برای ایران کالایی تولید میکند یا کالایی به ایران میفروشد را نیز تحریم خواهد کرد.

کیوگنا و ووکمیر هفته گذشته طی نامه ای از قانونگذاران آمریکایی خواسته اند که از این طرح حمایت کنند و آن را پاسخی به توافق هسته ای باراک اوباما با ایران خوانده اند.

نمایندگان جمهوریخواه پس از شکست در کنگره آمریکا برای جلوگیری از اجرای توافق هسته ای با ایران به دنبال اقدامات جدیدی برای اعمال تحریم علیه تهران هستند. یکی از روشهای جمهوریخواهان برای سنگ اندازی علیه توافق اعمال تحریمهای ایالتی است که اخیرا توسط تعداد دیگری از ایالتهای آمریکایی نیز مطرح شده است.

منبع:فارس

 

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

  1. طراحی سایت گفت:

    ممنون از اطلاع رسانیتون
    0    0
نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق