سه شنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۵
نجابت:
 ورشکستگان سیاسی قصد نفوذ به عرصه مدیریتی دانشگاه را دارند   

دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: ورشکستگان سیاسی از طریق ارتباط با بدنه مدیریتی دانشگاه در سراسر کشور قصد دارند به عرصه مدیریتی این حوزه نفوذ کنند،

به گزارش ندای اصفهان، رضا نجابت دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل با اشاره به اینکه رشد علمی در هر دانشگاه‌ مرتبط است با فضای اجتماعی و فرهنگی آن دانشگاه، یعنی هرگاه فضای اجتماعی و فرهنگی دانشگاه‌های کشور نامناسب بوده رشد علمی هم کند شده است،گفت: در این دو سالی که دولت یازدهم روی کار آمده شاهد سیاست‌های فرهنگی نامناسبی در دانشگاه‌ها بوده‌ایم که به همین دلیل مقام معظم رهبری هشدارهای مکرری را داده‌اند.

وی تصریح کرد: دغدغه‌های مقام معظم رهبری بی‌دلیل نیست، اتفاق‌هایی درون دانشگاه‌ها در حال رخ دادن است که باعث چنین نگرانی‌هایی شده است. متاسفانه این مسائل باعث شده تا رشد علمی کشور سیر نزولی داشته باشد، ورشکستگان سیاسی از طریق ارتباط با بدنه مدیریتی دانشگاه در سراسر کشور قصد دارند به عرصه مدیریتی این حوزه نفوذ کنند، که البته دانشجویان انقلابی جلوی چنین اقدامی را خواهند گرفت.

دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل با بیان اینکه از مدیران وزارت علوم و دانشگاه‌ها می‌خواهیم که به این مسائل دقیق‌تر نگاه کنند و با کسانی که قصد دارند رشد علمی کشور را کند کنند، همراهی نکنند،اظهار داشت: متاسفانه برخی از مدیران وزارت علوم و دانشگاه‌ها با جریانی که قصد دارند رشد علمی کند شود هم‌سو هستند. ان‌شاءالله همه مسئولان به مطالبات و سخنان رهبر معظم انقلاب توجه کنند تا شاهد برخورد قهرآمیز جنبش دانشجویی نباشند.

وی افزود: اخیرا اعضای شورای مرکزی اتحادیه با معاون فرهنگی وزارت علوم جلسه‌ای داشتند، آقایان می‌گویند ما در دانشگاه‌ها کنسرت برگزار نمی‌کنیم، ولی آن چیزی که از بدنه دانشگاه‌ها به گوش ما می‌رسد این است که کنسرت‌ها با عناوین مختلف و تغییر نام برگزار می‌شوند.

نجابت تاکید کرد: این که صرفا فقط نام برنامه کنسرت را تغییر بدهیم و آن را در دانشگاه برگزار کنیم، باعث نمی‌شود مفهوم کنسرت هم تغییر کند. مسئولان وزارت علوم معلوم نیست می‌خواهند خودشان را فریب دهند یا دانشجویان را.

وی در پایان خاطر نشان کرد: اردوهای مختلط هم تحت عناوین مختلف مانند اردوهای ورزشی در دانشگاه‌ها برگزار می‌شود. مسئولان می‌خواهند با بهانه‌های واهی این خلاف‌ها را توجیه کنند، آنها باید بدانند که دود این کارها به چشم خودشان و فرزندان این کشور می‌رود به همین خاطر از مسئولان می‌خواهیم دست از چنین کارهایی بردارند.

 

منبع: دانشجو

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز