جمعه ۰۸ بهمن ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
چاپ خبر
۲۳:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۹

موسسه آموزشی دانش پژوهان اصفهان | دپارتمان کامپیوتر

دپارتمان کامپیوتر موسسه آموزشی دانش پژوهان با بهره گیری از دانش اساتید مجرب و استفاده از تجهیزات به روز  اقدام به برگزاری دوره های عمومی و تخصصی در زمینه کامپیوتر می‌نماید. در حال حاضر دوره های ICDL و برنامه نویسی در این مجموعه در حال برگزاری است

ندای اصفهان- آگهی/

برنامه نویسی همواره یکی از پردرآمدترین زمینه های شغلی طی ۲۰ سال اخیر در سرار دنیا بوده است. عدم نیاز به امکانات مالی و مادی بسیار سنگین و سهولت ارتباط با بازار هدف (ارتباط مستقیم و بدون واسطه با مشتری) برگ برنده برنامه نویسان در این زمینه شغلی بوده است. دوره های برنامه نویسی کامپیوتر در موسسه دانش پژوهان در دو سطح پایه و تخصصی برنامه نویسی تحت وب تدوین و ارائه گردیده است.

در سطح پایه در ۵۰ جلسه سرفصل های اصول برنامه نویسی، پایتون و سی شارپ به فراگیران آموزش داده می‌شود. و در سطح تخصصی:

asp. Net

PHP

Sql server

و طراحی صفحات وب طی ۸۰ جلسه آموزش داده می‌شود. فراگیران در صورت با موفقیت به پایان رساندن این دوره و کسب استاندارد های این مجموعه از طرف این مجموعه به بازار کار معرفی می‌گردند.

دپارتمان کامپیوتر موسسه آموزشی دانش پژوهان با بهره گیری از دانش اساتید مجرب و استفاده از تجهیزات به روز اقدام به برگزاری دوره های عمومی و تخصصی در زمینه کامپیوتر می‌نماید. در حال حاضر دوره های ICDL و برنامه نویسی تحت وب به صورت عمومی در این مجموعه در حال برگزاری است.

دوره ICDL یا مهارت های هفت گانه شامل آشنایی با مبانی کامپیوتر، ویندوز، شبکه و اینترنت، ورد، پاورپوینت، اکسل و access می باشد که افراد جویای کار در زمینه های اداری همچون دفترداری، منشی گری، حسابداری، معلمی و غیره در صورت تسلط در این مهارت ها می‌توانند جایگاه شغلی خوبی را کسب و یا ارتقا ببخشند. این دوره در ۴۵ ساعت و طی ۳۰ جلسه به علاقه مندان ارائه می‌گردد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715