پنجشنبه ۰۷ بهمن ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۲۲:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۹

معرفی آکادمی زبان های خارجی دانش پژوهان اصفهان

برگزار کننده دوره های آموزشی آمادگی آزمون آیلتس، تافل، GRE – کلاس های گروهی و انفرادی برای رده های سنی متفاوت (کودکان، نوجوانان و بزرگسالان). دارای دپارتمان های تخصصی: انگلیسی، آلمانی، فرانسه و ترکی استانبولی

ندای اصفهان- آگهی/

موسسه آموزش فنی و حرفه ای دانش پژوهان در سال ۱۳۸۲ به همت جناب آقای منوچهر ملک پور تاسیس گردید. این موسسه همواره تلاش خود را در جهت ارائه برترین خدمات آموزشی به علاقمندان معطوف داشته است و تا کنون با تربیت بیش از ۱۵۰ نفر دانشپذیر توانسته است گام های موثری در جهت ارتقاء علمی و فنی هنرآموزان در رده استانی و کشوری برداشته و مفتخر به دریافت عنوان آموزشگاه ممتاز کشوری از طرف سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد.

هولدینگ دانش پژوهان با مدیریت جناب آقای دکتر علیرضا ملک پور، همواره بر آن بوده است که با ارائه نوین ترین شیوه های آموزشی و با بهره گیری از بروزترین و کامل ترین تجهیزات آموزشی، رضایت خاطر هنرآموزان را فراهم نماید و از همین رو مفتخر به دریافت عناوین متعددی از جمله «بیشترین رضایتمندی دانشپذیر»، «رتبه یک آموزشگاه های فنی و مهندسی کشوری» و «موفقترین آموزشگاه در زمینه معرفی هنرآموزان برتر به بازار کار» گردیده است.

در سال ۱۳۹۶ با تاسیس دپارتمان زبان های خارجی نیز، گامی محکم در این عرصه برداشت و در اندک زمانی توانست به یکی از قطب های آموزش زبان های خارجی در اصفهان مبدل گردد و در طی این مدت به بیش از ۵۰۰۰ زبان آموز، خدمات آموزشی ارائه نموده است.

دپارتمان زبان های خارجی دانش پژوهان با بهره گیری از تیم متخصص در طی فعالیت خود، بیشترین میزان قبولی در آزمونهای مختلف بین المللی را کسب نموده است و به یکی مراکز تخصصی آموزشی در زمینه آزمون های بین المللی تبدیل شده است. همچنین با برگزاری کلاس های مختلف از جمله تربیت مدرس، کارگاه های متنوع زبان آموزی و ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ای به تمامی گروه های سنی، توانسته جایگاه قابل توجهی  عرصه به خود اختصاص دهد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715