پنجشنبه ۰۷ بهمن ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۰:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۷

واجد شرایط بودن ۱۵ درصد ثبت‌نام شدگان طرح مسکن ملی اصفهان

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: از میان متقاضیانی که برای طرح مسکن ملی استان اصفهان ثبت نام کردند ۱۵ درصد آنان واجد شرایط هستند.

به گزارش ندای اصفهان، علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: بیش از ۱۵۰ هزار نفر در استان برای دریافت مسکن ملی ثبت نام کرده‌اند که بین ۱۰ تا ۱۵ درصد آنان واجد شرایط دریافت مسکن هستند.

وی با بیان اینکه نیمی از فرآیند اداری تخصیص پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن انجام شده است، گفت: در صورت تأمین منابع مالی و تخصیص زمین، تسهیلات بانکی برای احداث مسکن به متقاضیان اختصاص می‌یابد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: متقاضیان و ساکنان شهر اصفهان برای ثبت نام در طرح مسکن ملی می‌توانند از واحد‌های پیش بینی شده در شهر‌های بهارستان و شاهین‌شهر انتخاب کنند.

وی چالش اصلی پیش روی مسکن ملی را گذر از مراحل اداری دانست و افزود: خواهان هماهنگی بیشتر برای واگذاری زمین برای ساخت مسکن ملی هستیم که البته هر سازمان مطابق با دستورالعمل‌های ابلاغی و مختص خود عمل می‌کند که لازمه آن عمل بر اساس یک دستورالعمل واحد است.

قاری‌قرآن گفت: درصورتی‌که تسهیلات موردنظر و فرآیند اداری سریع‌تر صورت بگیرد، ساخت مسکن ملی با سرعت بالاتری انجام می‌شود.

وی اضافه کرد: طرح بزرگ و ملی تولید مسکن باهدف ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در کل کشور در دست اجراست که سهم استان اصفهان ۷۰ هزار و ۷۸۰ واحد است.

انتهای پیام/

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان 

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715