پنجشنبه ۰۷ بهمن ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۱:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۶

تولید ۱۰۰ میلیون دُز واکسن کرونا

وزیر جهاد کشاورزی از امکان تولید ۱۰۰ میلیون دُز واکسن کرونای رازی تا سال آینده خبر داد.

به گزارش ندای اصفهان، سیدجواد ساداتی نژاد  جهاد کشاورزی در همایش سنگرسازان بی سنگر که به منظور گرامیداشت شهدای جهاد کشاورزی شمال استان اصفهان در کاشان برگزار شد، اظهار داشت: جهاد سازندگی در زمان هشت سال دفاع مقدس خدمات ارزنده‌ای در بخش مهندسی به رزمندگان ارائه داد که فراموش شدنی نیست.

وی با بیان اینکه اولین پل بر روز رودخانه وحشی اروند توسط جهادگران کاشان تأسیس شد، ابراز داشت: این پل که مزین به نام حضرت موسی بن جعفر (ع) شد نشان از توانمندی جهادگران کاشانی در جبهه‌های حق علیه باطل بود.

وزیر جهاد کشاورزی محرومیت زدایی را از دیگر حوزه‌های درخشان خدمت جهادگران کاشانی و سرتاسر ایران در طول بیش از چهار دهه اخیر دانست و تصریح کرد: البته با اقداماتی که در ادغام دو وزارتخانه و تأسیس وزارتخانه جهاد کشاورزی انجام شد بُعد سازندگی جهاد کمرنگ شد که سعی می‌کنیم این حوزه از وزارتخانه را فعال کنیم تا بتوانیم در راستای کاهش محرومیت حرکت کنیم.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا طی تقریباً دو سال گذشته خاطرنشان کرد: در این عرصه هم جهادگران در عرصه ملی توانستند با تولید واکسن کرونای رازی دین خود را به مردم ادا کنند.

ساداتی نژاد با اشاره به اینکه وزارت جهاد کشاورزی پنج میلیون دُز واکسن کرونا را تحویل وزارت بهداشت داده است، تاکید کرد: این امکان وجود دارد تا سال آینده ۱۰۰ میلیون دُز واکسن کرونا در مؤسسه رازی تولید و تحویل وزارت بهداشت شود.

انتهای پیام/

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان 

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715