یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۹:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱

مدیرعامل خبرگزاری دولت: دروغ انتصابات فامیلی را باور نکنید

علی نادری مدیرعامل خبرگزاری ایرنا در توئیتی درباره شایعات مربوط به انتصابات فامیلی نوشت: دروغ انتصابات فامیلی را پر و بال می‌دهند تا دولت ضدفساد را «رانتی» جلوه دهند. اما گشتیم و نبود، شما هم نگرد که نیست!

به گزارش ندای اصفهان،انتصابات فامیلی، تازه‌ترین ترکیبی است که شماری از منتقدان بی آنکه مدرکی مستدل و مستند درباره انجام آن ارائه دهند، دولت را متهم می‌کنند.

در همین رابطه علی نادری مدیرعامل خبرگزاری دولت (ایرنا) در توئیتی درباره شایعات مربوط به انتصابات فامیلی نوشت: اینکه چند وزیر اقوامشان را منصوب کرده‌ و یا رئیس بانک داماد فلانی است،بارها تکذیب شده اما هرگز تکذیبیه مثل اصل خبر بسامد پیدا نمی‌کند و حالا بر پایه همین جعلیات، #دروغ_انتصابات_فامیلی را پر و بال می‌دهند تا دولت ضدفساد را «رانتی» جلوه دهند.اما گشتیم و نبود، شما هم نگرد که نیست!

اما با وجود ادعاهای اغلب ثابت نشده درباره انتصابات فامیلی در دولت سیزدهم، رییس جمهوری نه تنها هیچ خط قرمزی را در این زمینه مقبول نمی داند؛ بلکه در اظهاراتی صریح به شبهه انتصابات فامیلی در دولتش واکنش نشان داده و تصریح کرده است: «بسترها و زمینه‌های فساد کم و بیش در همه دستگاه ها وجود دارد و یکی از زمینه‌های بروز فساد، موضوع بکارگیری نیروی انسانی است، لذا در جذب نیرو باید صرفاً بر کارآمدی و صلاحیت‌های قانونی و شرعی تمرکز کرد و به همکاران خودمان نیز تاکید کنیم که از بکارگیری افراد به صرف آشنایی و رفاقت و بدون توجه به شایستگی‌ها خودداری کنند. باید به شدت مراقبت و صیانت نمود تا در زیرمجموعه شما هیچ فسادی رخ ندهد».

رییس جمهوری گرچه از اعضای هیات دولت خود خواسته است با جدیت درباره به کارگیری نیروها در مجموعه مسئولیتی خود هوشیار باشند اما وجود برخی شبهه افکنی ها را هم رد نکرده و تاکید کرده است: «وزرا و مسئولان اجرایی به خبرسازی و ادعاهای کذب، بلافاصله پاسخ دهند و اجازه ندهند ذهنیت منفی در جامعه بوجود آید.»

انتهای پیام/

فارس

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715