جمعه ۰۱ بهمن ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۲:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۰

پهپادهای جمهوری اسلامی خاری بر چشم دشمنان شده/ تک تک جوانان ایران بالقوه شهید طهرانی مقدم هستند

مقامات رژیم صهیونسیتی می دانند که آنها می توانند آغاز کننده باشند ولی پایان کار با ماست؛ پایان این کار نابودی رژیم صهیونسیتی است.

به گزارش ندای اصفهان، سردار امیر علی حاجی زاده در حاشیه مراسم بزرگداشت دهمین سالگرد شهادت حاج حسن طهرانی مقدم گفت: امروز امنیت کشور مثال زدنی است و لزومی ندارد درباره حد توانمان حرف بزنیم به اندازه کافی دشمنان می‌گویند که امروز بیایید راجع به موشک مذاکره کنیم.

وی گفت: پهپادهای جمهوری اسلامی خاری بر چشم دشمنان شده است و می‌گویند اینها را باید محدود کنیم. البته سال‌ها  دشمنان در حوزه تحریم تسلیحاتی تلاش کردند و در واقع اجازه واردات به ما نمی‌دادند که البته به نتیجه نرسیدند.

 فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز با تحریم مشکلات ایجاد می کنند که ما صادرات نداشته باشیم و این قدرتی که امروز فراهم شده است نتیجه راه و روش فرهنگ شهدایی مثل شهید تهرانی مقدم است یعنی شهید مقدم و یاران شهیدش بنیانی را گذاشتن و راهی را به ما یاد دادند که مسیر موفقیت است.

وی گفت: این الگو فقط مختص فقط کار نظامی نیست مخصوص کار امنیتی و دفاعی نیست این الگو و روش در حوزه فرهنگ ، اقتصاد، سیاست و در هر جایی مورد استفاده است که اگر از آن استفاده کنیم به طور قطع موفق خواهیم شد.

سردار حاجی زاده ادامه داد: امروز روزی است که نیاز داریم از این روش‌ها و الگو ها به ویژه در حوزه اقتصاد که عقب افتادگی داریم و مردم تحت فشار هستند، استفاده کنیم و بتوانیم سد فناوری‌های حوزه غیرنظامی را در زمینه‌های صنایع مختلف بشکنیم و این شدنی است.

فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: شهید تهرانی مقدم و شهدای از این جنس، از دل همین مردم آمدند رشد کردند و ایستادگی کردند و روحیه خودباوری و خدا باوری داشتند و با اخلاص‌شان به این درجه رسیدند و امروز بنیانگذار یک کار بزرگ شدند.

وی تاکید کرد: تک تک جوانان ایران بالقوه خودشان شهید طهرانی مقدم هستند و باید در مسیر رسیدن به اهداف خود مقاومت و ایستادگی کنند.

 سردار حاجی زاده یادآور شد: زمانی مشکل ما موشک بود، امروز مسئله ما موشک نیست امروز مسئله ما در عرصه‌های دیگر است که باید آنها را دنبال کنیم و هر جمعی از جوانان در مجموعه ای فعال هستند، به گفته مقام معظم رهبری آنجا را مرکز دنیا بدانند و آنجا را مهمترین کار برای خود تلقی کنند و اگر تلاش کنند، در مقابل سختی‌ها ایستادگی کنند و کارشان خالص آن باشد حتما تهرانی مقدم آن کار می‌شوند و پیروز و موفق خواهند شد.

فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز به لطف خدا در حوزه دفاعی، نظامی و امنیتی به نقاط خوبی رسیده‌ایم و در سایه این امنیت باید در بقیه عرصه‌ها فعال شویم و یکی پس از دیگری مشکلات را حل کنیم.

وی درباره تهدیدات تکراری دشمنان مبنی براینکه همه گزینه‌ها روی میز است، گفت: در مجموعه کشورهایی که در حال حاضر در دنیا وجود دارد، تنها حکومت و رژیمی که درباره بقا و موجودیت و ادامه حیات خود صحبت می‌کند و درباره آن هم اندیشی می‌گذارد، رژیم صهیونیستی است.

 سردار حاجی زاده افزود: بنابراین رژیمی که درباره موجودیت خود صحبت می‌کند، محکوم به نابودی است و چنین رژیمی نمی‌تواند درباره کشور دیگری صحبت کند و تهدیداتی که هم می‌کند بیشتر مصرف داخلی برای خودشان دارد.

فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:مقامات رژیم صهیونسیتی می‌دانند که آنها می‌توانند آغاز کننده باشند ولی پایان کار با ماست؛ پایان این کار نابودی رژیم صهیونسیتی است و اگر بهانه‌ای دست ما بدهند، دیگر بعد از این دوره را نخواهند دید و قطعا نابودی آنها به لحاظ تاریخی جلو می افتد.

انتهای پیام/

منبع:جهان نيوز

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری علیرضا ملک پور: مهارت در کار ضامن اشتغال پایدار
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715